Bilgisi olan...Lütfen yardım

Deneme Çalışmalar - Bilgisi olan...Lütfen yardım ...

segolayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

segolayn

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DXF yada DWG uzuntısını Cinema 4d ye atabilirmiyim onca ugraştım ama ben yapamadım.İmport yok export var.Bilen arkadaş varsa lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

segolayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

segolayn

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bilgisi olan yok demek Bilgisi olan...Lütfen yardım negüzel bi paylaşım sitesiBilgisi olan...Lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap
dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 02-02-2011 #3
Merhaba,
C4d'ye, dwg değil de dxf olarak atmalısın. Ayrıca auto 2007 kullanıyorsan onu 2000 versiyonu olarak dxf olarak kaydetmelisin.
Bir de Edit-Preferences-Import/Export bölümünde DXF Import içinden 2D elements seçeneğini işaretlerseniz, DXF olarak 2B veriyi de alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 02-02-2011 #4
Arkadaş yazdığı kouya aynı gün tak diye cevap bekleyip site hakkında yorum yapmış.
kendisi 31.03.2010 da üye olmuş 16 mesaj yazmış.
Birde gelen cevaba bakmamış. Teşekkür bile etmemiş.

Bilgisi olan...Lütfen yardım koymuş bende Bilgisi olan...Lütfen yardım koyuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dioxyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dioxyd

Grafiker / Muğla

Alt 03-02-2011 #5
olsun problem değil.
bi gün aklına gelip tekrar buraya bakar belki diye ben de yazdım, hem başkalarına da yardımcı olur Bilgisi olan...Lütfen yardım
Bu mesajdan alıntı yap