bilim atölye çalışması

Deneme Çalışmalar - bilim atölye çalışması ...

bilim atölye çalışması
shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

bilim atölye çalışması

Alt 03-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar,
yapacağmız bir etkinlikte ilköğretim öğrencilerinin atölye çalışması standı için yaptığım bir çalışma. aynı zamanda logo kısmını da değerlendirebilirseniz sevinirim.

teşekkürler...

bilim atölye çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 03-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazı boyutunu küçültürsen biraz göze daha hoş gelir diye düşünüyorum ve sağ alt köşeyede bi obje daha ekleyebilirsiniz,mesela mikroskop olabilir.Renkler falan hoş olmuş buna bişey diyemiyecem birde yazıda saydamlık mı var acaba biraz,bana varmış gibi geldi eğer varsa o saydamlığıda en az indirgemelisiniz veya hiç saydamlık katmamalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
s.aşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.aşık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2010 #3
çok göz alıcı :S
Bu mesajdan alıntı yap
shnbrs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shnbrs

Eğitimci / Balıkesir

Alt 03-05-2010 #4
Yazı boyutunu küçültürsen biraz göze daha hoş gelir diye düşünüyorum ve sağ alt köşeyede bi obje daha ekleyebilirsiniz,mesela mikroskop olabilir.Renkler falan hoş olmuş buna bişey diyemiyecem birde yazıda saydamlık mı var acaba biraz,bana varmış gibi geldi eğer varsa o saydamlığıda en az indirgemelisiniz veya hiç saydamlık katmamalısınız.
yazı da evet saydamlık var. büyüklük konusunda haklısınız küçültülebilir. ahzırlık aşamasında sadece beyin kullanmak ve hani atölye çalışmasında sadece düşünerek bir şeyler yapılması konusu geçtiği için böyle bir şey hazırlamıştım. ama haklısınız ilaveler yapılabilir.

yorumunuz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap