bilişim eğitim merkezi

Grafik Sözlük - bilişim eğitim merkezi ...

bilişim eğitim merkezi
enesiec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesiec

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

bilişim eğitim merkezi

Alt 06-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

dolandırıcı bir eğitim kurumudur.Grafik Tasarım Programına kayıt oldum olmaz olaydım . kursun başlangıç tarihleri asla belli değildir. kayıt olduktan 1 ay sonra kursun 1. ders programı başladı. 1 ders bittikten sonra 1 aydan beri 2. ders programını bekliyorum. 3800 liralık imzaladığım senet i hiç söylemiyorum.Paranla rezil ve mağdur duruma gelmek isteyenler için uygun bir yer.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oraya bende gittim. Matbaa temelim vardı ve ben ileri seviye grafik kursuna gidiyordum. Sonra hocadan daha fazla bilgim olduğunu keşfettim. Hocanın anlattığı yanlış şeyleri düzelttikçe sinir oldu bana. Zaten hocamız aslında elektrik mezunu olup bir kaç ay bilgeadam da eğitim alıp gelmiş biri. İşte böyle birini hoca yapmışlar.

Sakın gitmeyin, internetten daha güzel öğrenirsiniz hem de yalan yanlış öğrenmezsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap