Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim

Logo Tasarımları - Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar profesyonel değilim fakat kendi firmam Cadde Bilişim için logo hazırladım. bana eksilerini artılarını belirtirseniz çok sevinirim. kartvizit fatura vs. basılacak logo da iyileştirmem gereken yerleri bekliyorum ...

hakan.ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakan.ak

Webmaster / Sakarya

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar profesyonel değilim fakat

kendi firmam Cadde Bilişim için logo hazırladım.

bana eksilerini artılarını belirtirseniz çok sevinirim.

kartvizit fatura vs. basılacak

logo da iyileştirmem gereken yerleri bekliyorum

kolay gelsin

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
C B gibi değilde A B gibi okunuyor ve tanınmış bir logoyu anımsatıyor bana bi yerden esinlendinizmi çalışmanızda ?
Bu mesajdan alıntı yap

hakan.ak

Webmaster / Sakarya

Alt 08-05-2009 #3
evet esinlendim Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim bir kaç yerdeki logolardan kopya çektim Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #4
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır. Başlık düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 08-05-2009 #5
Sitedeki bir arkadaşın avatarındaki logonun kırmızısı sandım ilkte. çok benziyor çünkü ve aynım mantık uygulanmış. Eğer c b ise cb şeklinde okunması için c'nin üst kısmından değil alt kısmından b harfine bağlaman gerekir. eğer bu şekilde bağlarsan c yerine a gibi algılanır. birde bu logonun altına açılımını yazmalısın. bizde o şekilde yorumlamalıyız. çünkü bütünlük logoda önemli olan bir unsurdur. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #6
Öncelikle arkadaşım bu bir logo değil amblem olmuş.. Logoyu logo yapan logonun içindeki logotypetır. Ve bu amblemi logoya çevirmek için altına açılımını yazmanız gerekmektedir.. Bunu geçersek yaptıgınız logo c-b den çok a-b gibi okunuyor.. seuvenisttin dediğini gibi c nin altından benin üstüne baglamalısın ve ya.. harfleri birbirinden ayırmayı dene.. iki farklı harfi baglamadan birbirine yakın bir şekilde.. başka bir çalışmanın biebir aynısı olmak yerine.. farklı bir çalışma haline gelicektir..

Yaptığınız işe bakınca benim aklıma gelen çalışmalardan ilki ..

Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #7
C B gibi değilde A B gibi okunuyor ve tanınmış bir logoyu anımsatıyor bana bi yerden esinlendinizmi çalışmanızda ?
Bana da aynı logoyu anımsattı ki zaten sizde esinlendiğinizi söylemişsiniz ama bu biraz esinlenmekten öteye gitmiş sanki..Hem okunmasını istediğini harfler gibi okunmuyor hemde bir şey tasarlamak sıfırdan bir şey üretmek anlamına gelir. Bu logoya ancak 'güzel esinlenmişsiniz' diyebilirim..
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 08-05-2009 #8
Sayın ŞENGÜL BOZKURT'un affına sığınarak;

Sayın ŞENGÜL'ün konusu; dürümcü
Bu mesajdan alıntı yap
ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #9
ben de tam yazacaktımki erken davrandın yosa Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim

artık her şey birbirine benziyor, esinlenme ! kafası tilki yuvası gibi olanın elden ne gelir hareketi. oysa kelime nasıl da perimsi...
Bu mesajdan alıntı yap

hakan.ak

Webmaster / Sakarya

Alt 08-05-2009 #10
arkadaşlar herkese teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları