Bilişim Hizmetleri Logosu

Logo Tasarımları - Bilişim Hizmetleri Logosu ...

slanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slanu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Bilişim Hizmeti firması için hazırladığım logo.Görüşleriniz nelerdir?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Süper olmuş. Demek ki neymiş pc resmi koyunca bilişmiş oluyormuşuz ...
Bu mesajdan alıntı yap

slanu

Alt 11-05-2012 #3
birincisi o bi monitör pc değil.ikincisi ise yorum bekliyorum kendinizi tepeden gören karşıdaki insanı küçük düşüren harfler değil
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #4
Süper olmuş demişim ya yorum olarak. Yorumu beğenmedin mi, anlayamadın mı? Yoksa "yorum" nedir aanlamını mı bilmiyorsun ? (Kör müsün diye sormadığımada dua et) ...
Bu mesajdan alıntı yap

slanu

Alt 11-05-2012 #5
Yok sorsan kör değilim diye cevap verirdim.Ayrıca yorumun anlamınıda biliyorum.Ancak senin yaptığın yorumun ikinci cümlesini yazdığın zihniyet beni rahatsız etti.Yaptığım çalışma iyi yada kötü olabilir ki buda gayet normaldir.Ama çok bilmişlik tavrı rahatsız edici.
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #6
Olabilir, zaten herkes aynı şekilde düşünse ne kavga olur du ne savaş... Yorumumu size beğendirmek zorunda değilim, bu şekilde bir yorum istemiyorsanız altına not yazarsınız ZxxxE gibi düşünenler yorum yazmasın dersin yazmazlar, yaptığım yorumdan dolayı özür dilememi bekliyorsan bekleme ben iftira etmedim, hakaret etmedim sadece düşüncemi paylaşıyorum, yorum yazarkenki duygu ve düşünce halimi siz o şekilde tahmin ediyorsunuz diye doğru olduğunu zannetmeyin sizin söylediğinizle hiç alakası yok, sakin kafayla tekrar oku derim ...

Yaşın benden çok çok küçük sana bir abi tavsiyeni her düşündüğünü doğru zannetme ...
Bu mesajdan alıntı yap

slanu

Alt 11-05-2012 #7
Yaşımın başka birinden küçük olması onun benden daya iyi daha doğru düşüneceği anlamına gelmez...
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #8
Yaşının küçük olması büyük olanın fikrini değiştireceği anlamına da gelmez ...
Bu mesajdan alıntı yap

slanu

Alt 11-05-2012 #9
Denecek bişi yok artık.Küçük yaşlı halimle benim bu ortamda yaş ile alakalı atışma yapacak halim yok.Demekki sana göre Yaş=Bilgiçlik, Hor görme ve Alttakileri susturma..
Bu mesajdan alıntı yap

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-05-2012 #10
Yaa kardeşim anlayışın kıt mı? Ben yorumumu yapmışım daha ne diye uzatıyorsun? İster beğenirsin ister beğenmezsin hiç umrumda değil bunun yaşlada bir alakası yok senden büyüğüm dedim abi tavsiyesi diye söyledim aynı yaşta olsak ukalallık olarak algılayabilirdin bu sebeple ben senin yaşında da böyleydim şimdi de böyleyim. Çizimini değiştir biraz daha üzerinde çalış hiç bir şey yapamazsan renklerini değiştir ona göre yeni yorumlar yapalım ama bu çizimin hakkı bu kadar ...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları