Bilişim sitesi arayüz tasarımı

Deneme Çalışmalar - Bilişim sitesi arayüz tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar CSS ve JavaScript konusunda kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. O yüzden sürekli böyle deneme siteler tasarlıyorum. Önce photoshopta böyle arayüzünü tasarlıyorum. Sonra CSS'e döküyorum bunu. Tabi bire bir ...

dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar CSS ve JavaScript konusunda kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. O yüzden sürekli böyle deneme siteler tasarlıyorum. Önce photoshopta böyle arayüzünü tasarlıyorum. Sonra CSS'e döküyorum bunu. Tabi bire bir dökemesem de hemen hemen aynı oluyor. Sizlerin yorumlarını almak istedim bu arayüz karşısında? Şimdi CSS'e uygulama zamanı bunu Bilişim sitesi arayüz tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rao322 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rao322

Hiç Biri / Sakarya

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık harika olmuş, yalnız alttaki sosyal ağ sembolleride minimal tarzda olsaymış tam olcakmış diyebilirim. Bilişim sitesi arayüz tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
BaranK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BaranK

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2011 #3
Eğer bu tasarım gerçekten seninse harika birşey olmuş. Fakat logoyu değiştirmelisin.
Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
dvrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dvrN

Grafiker / İstanbul

Alt 21-10-2011 #4
eline sağlık harika olmuş, yalnız alttaki sosyal ağ sembolleride minimal tarzda olsaymış tam olcakmış diyebilirim. Bilişim sitesi arayüz tasarımı
teşekkürler hocam hemen dediğinizi yaptım. aşağıdaki tasarımda;

Eğer bu tasarım gerçekten seninse harika birşey olmuş. Fakat logoyu değiştirmelisin.
Başarılar.
yemin ederim ben yaptım Bilişim sitesi arayüz tasarımı şaka bir yana tasarım gerçekten bana ait .psdsi elimde zaten daha çok yapıp ekleyeceğim buraya. işte şuan css'ye dökmeye calısıyorum. bu arada logo aslında süs olsun diyeydi ama seni kırmadım logoya birde interneti simgeleyen bir dünya koydum, aşağıda;

ayrıca o iki tarafa ok olan en üst yeri javascript'te geçişli haber kısmı olarak ayarlayacağım. (slider)
Bu mesajdan alıntı yap