Bilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Bilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

Bilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul
Stretra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stretra

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Atatürk Çağdaş Yaşam Çok Programlı Anadolu Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Son Sene 12 Sınıf Lise Staj kurumları arıyorum. Web Tasarım ve Programlama Temelleri üzerinde son senemi okumaktayım. Tamamlamak amaçlı Staj görmem zorunlu, Web üzerinde sanal sunucular(vps, vds ve hosting benzeri..) işlerde hobi olarak kendimi orta derece geliştirdim bazı paneller üzerinde kodlarda editlemeler yapa bilmekteyim. Okulumu tamamlamak amaçlı Staj Kurumlarından Destek istiyorum. Teşekkürler..

E-posta:

Telefon: İstenildiğinde Özel Mesaj olarak iletilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBilişim, Web Tasarım ve Programlama Temellerinde Staj Kurumu Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap