Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum

Kartvizit Tasarımları - Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum ...

MHBagcioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MHBagcioglu(31)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 01-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tüm arkadaşlardan özür diliyorum daha önce konu açmadan yayınlamıştım tekrar yayınlıyorum. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 01-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel tasarımlar ben bi eksik göremedim, bugün ben grafikerim diyen insanlar çok yaratıcı olamıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiozan

Grafiker / İstanbul

Alt 01-02-2010 #3
Teprik ederim 21 çalışmanın 21 de' de emek var. teknik bilgi :kartvizitinizin ebandını 8,5 x 5 mm olarak kabul edelim. Giyotin'de kesimlerde kaymalar olabiliyor. Sonradan silmek kaydıyla Karvizitin Dış ölçüsünden 2,5 mm iç kontür atarak çalısırsanız dağa sağlıklı bir iş olur diye düşünüyorum.

bkz Kartvizit Şablonu
bu linkdende örnek işi indirim inceleye bilrisiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
mustafakartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafakartopu

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-02-2010 #4
13 veya 2 en çok hoşuma gidenler...
Bu mesajdan alıntı yap
MHBagcioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MHBagcioglu(31)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 01-02-2010 #5
yorumlar için çok teşekkürler. bir sırrımı paylaşmak istiyorum sizinle, ben hala kendime tam anlamıyla inanarak grafikerim diyemiyorum. bu meslek öyle birşey ki her gün yeni bir şeyler öğrenmek ve daha değişik çalışmalar yapmak gerekiyor.insan beyni bir yere kadar kaldırıyor. aramızda kalsın bu örneklerin yanına dört beş tane daha yaptım ama adam hala beğenmedi.
grafiozan paylaşım için çok teşekkürler mutlaka dikkate alacağım. hepinize işlerinizde başarılar Yüce Allah'ımdan zihin açıklığı diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
irfoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfoli

Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2010 #6
dış ölçüyü 86,75 x 54 mm - iç ölçüleride 77,75 x 45 mm olarak ayarlarsan giotinin kayma ihtimaline karşı tasarımları 77,75 x 45 mm ölçülerin içine yaparsan herzaman garanti olur işin. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
cemnas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemnas

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-02-2010 #7
çok gzl olmuş tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
firlama35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firlama35

Grafiker / İzmir

Alt 04-02-2010 #8
Yusuf KÖMBECİ şu bizim meşhur zor beğenen müşterilerden yada patronlardan heralde
Sana bu kadar çalışma yaptırdığına göre Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum
Eline sağlık arkadaşım hepsinde de ayrı ayrı emek var çoğu birbirine benzemiyo...
Bu arada adresleride aldık geliriz artık KAHRAMANMARAŞA şu BİLKUR TEKSTİLE ha nedersin? Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorumBilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorumBilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorumDBilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum Bi çay ısmarlarsın artık Bilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorumDBilkur Tekstil Kartvizit Çalışması... kendimi geliştirmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
tasarimci_ms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasarimci_ms

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 05-02-2010 #9
hepside çok güzel olmuş ama benim tercihim 12
Bu mesajdan alıntı yap
rfkclskn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rfkclskn

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 05-02-2010 #10
Hepsi birbirinden igrenç bir de nasıl, beğeninizi sunuyorsunuz. Gözünüzün çok çok gelişmesi gerekiyor. Emek var eyvallah fakat; emek var diye de çok güzel olmuş diyecek halimiz yok. Fakat; bunları müşteri çok beğenir tam turkısh. Bir çalışma yaparsın ve bunu müşteriye açıklarsın bunu böyle yaptık çünkü, şunu şöyle yaptık çünkü diye ama; maalesef, müşteri ne isterse o yapılıyor. Müşteri ne bilir, müşteri bizden mi danışmanlık alıyor yoksa biz mi müşterinden bu izmirde hatta türkiye de daha roller bile yerle yerinde değilken biz iş yapmaya çalışıyoruz. çok üzücü maalesef çok. Herkesin gözünü biraz daha açması, bilgilenmesi dileğimle.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları