bilmiyorum nasıl bulursunuz ama

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - bilmiyorum nasıl bulursunuz ama ...

hondarslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hergün sayfa yapıyorum ama haberini kendim yapıca bi de haberin konusu motosiklet olunca tabi daha da haberin konusu bir dostumuz olunca in-desing konuştu diyorum paylaşmak istedim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 24-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öndeki kırmızı motor yerine daha farklı renkte bir motor kullanabilirdin arkadakilerde aynı renk olunca boğmuş biraz ama güzel olmuş klasik gazate sayfası zaten daha fazla ne olabilirki
haftaya yeni pistin ilk yarışında bende orda olcam orda görüşmek üzere dostum
Bu mesajdan alıntı yap

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 24-08-2008 #3
ben orda olamayacam ortak sıralama kalkışlarında gelirim cumartesi günü ama pazar günü çalışmak zorundayım belki öğlen 12'ye kadar filan gelebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2008 #4
motorun sayfadan çıkması efekti ny times gazetesindeki ağaç figürünü anımsattı o mizanpajla sayfa ödülü alınmıştı nette bulamadım bulursam paylarşırım arkadaşların renk düşüncelerine bende katılıyorum ayrıd edicilik konusunda daha etkili olabilirdiniz yine iyi bir mizanpaj yeni başlayan arkadaşlar için önemli bi çalışma sütun dengesi fontların seçimi başlık büyüklüğü alt başlık yazısı giriş ve paragraf ayarları yani sıkı bir gözlemle incelendiğinde yeni başlayan arkadaşlar için önemli bir örnek yanlız ben zemini koyu buldum ve alt tarafta zemini gösterme amaçlı sandığım bir boşluğun rahatsız ediciliğinede değinmeden geçemeyeceğim oraya başka bir haber mi girecek yoksa zemini göstermek amacıyla mı anlayamadım iyi çalışmalar

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2008 #5
mizampajı genel planlamayı ben yapmıştım bu gazeteyi yeni çıkarmaya başladık 34. sayıda falanız arka röportaj sayfasında sürekli ekonomi haberleri yer alıyor sayfanın alt kısmını öle düşünmüştüm diğerleri değişiyor yanlız hep alttan ürünler bu şekilde veriliyor
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker.iso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker.iso

Grafiker / Ankara

Alt 25-08-2008 #6
Öne çıkan motorun dekupajı yeterince özen gösterilmeden yapılmış galiba. Ya da gölge efekti motorun öne çıkışındaki üç boyutluluğu engellemiş. Onun haricinde güzel kompozisyon.
Bu mesajdan alıntı yap

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2008 #7
yol gösteren eleştirileriniz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 25-08-2008 #8
Başlığınız kurallara aykırı en kısa zamanda başlığınızı düzeltip bana özel mesaj yolu ile bildiriniz. Aksi halde konunuz kilitlenecektir. Konu başlığı içerikle alakalı bir cümle yada kelimelerden oluşmak zorundadır..
Bu mesajdan alıntı yap

hondarslan(33)

Grafiker / Bursa

Alt 26-08-2008 #9
bulamadım nasıl düzelteceğimi napayım sil bari
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ama, bilmiyorum, bulursunuz, nasıl