Bina duvarı giydirmesi çalışmaları

Afiş Tasarımı - Bina duvarı giydirmesi çalışmaları Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu çalışmalar büyük duvar çalışması olacak hani otobanlarda binaların yan duvarları olurya. Müşterinin özellikle istediği istanbul teması onun isteğinden fazla çıkmadan çalıştım. [IMG] [/IMG]...

HAWAI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HAWAI

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu çalışmalar büyük duvar çalışması olacak hani otobanlarda binaların yan duvarları olurya. Müşterinin özellikle istediği istanbul teması onun isteğinden fazla çıkmadan çalıştım.
Bina duvarı giydirmesi çalışmaları[IMG]Bina duvarı giydirmesi çalışmaları[/IMG]Bina duvarı giydirmesi çalışmalarıBina duvarı giydirmesi çalışmalarıBina duvarı giydirmesi çalışmalarıBina duvarı giydirmesi çalışmalarıBina duvarı giydirmesi çalışmaları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eline sağlık güzel olmuşlar. bazılarında küçük değişikler yapmanda fayda var. birde bunların hepsini gösterme müşteriye sakın... karar veremezler ve karsızlığa yönelirler sonrada fikir üretmeye başlarlar. en fazla 3 tane göstermelisin bence... kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafik08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik08

Webmaster / Bursa

Alt 07-09-2011 #3
4 ve 5 haricinde diğerleri iyi sayılır. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 08-09-2011 #4
keşke bu kadar büyük boyutta yüklemeseydin pc hala kıvranıyor :S
Bu mesajdan alıntı yap