Bingöl Üniversitesi Dergi Çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bingöl Üniversitesi Dergi Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Bingöl Üniversitesi için yaptığım bülten ve ilk deneyimim dergi olarak daha önce 4 sayfalık çalışmalar yaptım ama bu ilk çalışmam 70 sayfalık, flash dergi kulanarak net ortamına aktardım ...

mehmet1221 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 27-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bingöl Üniversitesi için yaptığım bülten ve ilk deneyimim dergi olarak daha önce 4 sayfalık çalışmalar yaptım ama bu ilk çalışmam 70 sayfalık, flash dergi kulanarak net ortamına aktardım izlemek isteyen arkadaşlar tıklayıp baka bilirler
İZLE
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sehbil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sehbil

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba,
elinize sağlık
bana göre resimler sayfaya sıfır yerleştirilmemeli. resimlere bazı yerlerde çerçeve verilebilinirdi. sarı degrede geçişi çok kullanılmış bazı yerlerde yazıları boğuyor. yazılar soldan ve sağdan blok yapıldığından dolayı bazı yazı aralıkları fazla açılmış. vizyonumuz ve misyonumuz sayfaya yayılabilir. Bu arada Bingöl de bir bingöllü olarak üniversite olduğunu bilmiyordum öğrenmiş oldum.
Bu mesajdan alıntı yap
EcreWeb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EcreWeb

Webmaster / Bilecik

Alt 27-06-2009 #3
70. sayfa boş sanırım ama güzel bir çalışma olmuş, şahsım adına bir üniversite çalışması olması da örnek teşkil edecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 27-06-2009 #4
teşekkür ederim EcreWeb
eyvAllah sehbil kardeşim evet üniversitemiz yeni Bingöl Üniversitesi Dergi Çalışmam 1.sezonunu bitiridi
eleştirilerin yerinde olmuş resimleri bana verilen çalışma alanına yayamaya çalıştım çoğunda, baskıdan çıksın bir görelim o zaman bidahakine -+ larımı daha iyi göreceğimi düşünüyorum.
Bingöl den selamlar
Bu mesajdan alıntı yap
nosce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosce

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-06-2009 #5
selamlar, tamamen sayfayı doldurmanız gerekmez. Tekrar bakın çalışmanıza, bazı yerler yer yer boşluk ister gözün yorulmaması ve iyi takibi için. Yeni işinizde bunlara dikkat ederseniz yapılan masraf yerinde olur.
Bu mesajdan alıntı yap
EsEsLi26es isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsEsLi26es

Eğitimci / Eskişehir

Alt 29-06-2009 #6
güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık bende bir dergi çalışmasındayımşu an bizim içinde bir örnek oldu başarılr
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 29-06-2009 #7
çalışmalarınız güzel fakar hiç sadelik yok hep dolu buda gözü çok yorar bence biraz sadeliğe önem verin tasarımlarınızda ellerinize emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

mehmet1221

Baskıcı / Bingöl

Alt 29-06-2009 #8
teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap