Binlerce ai dosyasını topluca jpege cevırmek

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Binlerce ai dosyasını topluca jpege cevırmek ...

zatalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zatalim

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar elımde 200000 e yakın ai dosyası cızımler var ben bunları ıncelemek ıstıyorum adobe illustratorde acmadan nası ıncelerımBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek veya bu 200000 ai dosyasını topluca nası jpege cevırebılırımBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek yoksa adobe bu durumda çaresiz mi kalıyorBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aslında çaresiz değil kendine bir action yapıcaksın sonra automate/batch seçeneği ile ama adope ilistartörde varmı bilmiyorum ben corel kulanıyorumda dosyası ile alıcağı dosya ve kaydedeceği dosyayı seçiceksin sonra play değip arkana yaslanıcaksın
Bu mesajdan alıntı yap
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 21-01-2010 #3
actiona gerek yok adobe bridge si varsa onunlada rahatca yapabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 21-01-2010 #4
katılıyorum, Bridge ai formatlı dosyaları da, thumbnailler halinde sıralayabilir. incelemeniz için jpeg yapmanıza gerek kalmaz...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2010 #5
arkadaslar elımde 200000 e yakın ai dosyası cızımler var ben bunları ıncelemek ıstıyorum adobe illustratorde acmadan nası ıncelerımBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek veya bu 200000 ai dosyasını topluca nası jpege cevırebılırımBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek yoksa adobe bu durumda çaresiz mi kalıyorBinlerce ai dosyasını  topluca jpege cevırmek
Photoshop ile istedigin cozunurlukte ve jpeg'e cevirmeden rahatlikla inceleyebilirsin, ayrica istedigin boyutta ve turde kaydedebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
galagezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

galagezgin(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-09-2011 #6
MRB benim de elimde bir sürü psd dosya var bunları pdf olarak kaydetmem gerkiyor fakat tek tek uğraşmak zaman alıyor kısa yolu varsa paylaşırmısınız
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
sayısız ai jpeg yapmak