bir afiş hazırlıyacağım arkadaşlar ?

Kantin - bir afiş hazırlıyacağım arkadaşlar ? ...

alaybeyteam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir konuda uzman arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.:angel:
bir afiş hazırlıyacağım konusu : Dünya Barışı

öyle bişey yapmalıyım ki karşıya bu mesajı çok sağlam bir şekilde vereyim hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum yardım edenden etmeyenden Allah Razı Olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tamam yapın buraya koyun afişinizi... bakalım üzerinde neler yapılabilinir?
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #3
hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum .
Bir an kendimi etimden sütümden yünümden yararlanılmak isteyen koyun gibi hissettim :/
Yok ya ben birşey söyleyemiyorum artık. Bakın efoja ne güzel söylemiş
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #4
arkadaşlar bir konuda uzman arkadaşların fikirlerini almak istiyorum.:angel:
bir afiş hazırlıyacağım konusu : Dünya Barışı

öyle bişey yapmalıyım ki karşıya bu mesajı çok sağlam bir şekilde vereyim hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum yardım edenden etmeyenden Allah Razı Olsun.
Karşı derken Göztepe mi demek istediniz ?
Düşüncenizi çalışmayla sunarsanız size burdan yorumlarla yardımcı oluruz daha iyi olsun diye.Ayrıca düşüncede , çalışmada sizin olması bizim için daha önemli
Bu mesajdan alıntı yap

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #5
Olayın Sporla veya O Takım İle Alakası Yok Arkadaşlar, Karşı Dediğim şey Afişe Bakan İnsanın Direk Olayı Anlaması.Sadece Fikir Üretmenizi Rica Ettim. Kafamda Kendi Fikirlerim Var. En Yakın Zamanda bunu afiş olarak tasarlayıp buraya veririm öyle konuşuruz.

@ irm.art
Size afiş yapın bana verin tarzında birşey söylemedim.Etiniz Sütünüz Size kalsın, benim İstediğim Sadece fikir,şuda varki fikir vermek zorunda değilsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #6
@ irm.art
Size afiş yapın bana verin tarzında birşey söylemedim.Etiniz Sütünüz Size kalsın, benim İstediğim Sadece fikir,şuda varki fikir vermek zorunda değilsiniz.
ne söylediğiniz ortada... Hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum kelimesi benim için yeterlidir. Sizinle münakaşada bulunmayacağım çünkü İstek ne kadar etik tartışılır
Bu mesajdan alıntı yap

alaybeyteam(29)

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #7
ne söylediğiniz ortada... Hayal gücünüzden faydalanmak istiyorum kelimesi benim için yeterlidir. Sizinle münakaşada bulunmayacağım çünkü İstek ne kadar etik tartışılır
La Havle ve La Kuvvete..

İyi Günler,Hayatınızda Başarılar.

Selametle..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-01-2009 #8
Alaybeyteam, Siz kafanızdaki fikirlerin oluşturduğu fikirlerinizi çalışma haline getirerek burada yayınlayın, bizde yapılan çalışma üzerinden hataları düzeltelim, farklı bakış açılarıyla yorumlayarak bir sentez oluşturalım..Sıfırdan yapacağın bir iş için fikir almak, o işi başkasına yaptırmakla aynı mantıkta..Sen yap işini, ekle gerisi gelir zaten..
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 17-01-2009 #9
bu tür konulara vediğim ortak bir cevap ancak, önce yapacağın çalışmanın cümlesindeki kelimelerden yola çıkıp biraz görsel araştırmanı tavsiye ederim...

yoksa bu kadar kişi sana fikir servis edecek değildir, yanılırsın... sen yap, eksiklerini biz tamamlarız. ama hazır bişey istiyorsan bu konuda rahatca bişeyler bulabilirsin...inanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
antitasarim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antitasarim

Grafiker / Muğla

Alt 17-01-2009 #10
bu tür konulara vediğim ortak bir cevap ancak, önce yapacağın çalışmanın cümlesindeki kelimelerden yola çıkıp biraz görsel araştırmanı tavsiye ederim...

yoksa bu kadar kişi sana fikir servis edecek değildir, yanılırsın... sen yap, eksiklerini biz tamamlarız. ama hazır bişey istiyorsan bu konuda rahatca bişeyler bulabilirsin...inanıyorum

bence de biraz görsel araştır. Forumda benzer çalışmalar bulabilirsin. İyi kötü birşeyler oluştur daha sonra iyileştirmek için fikir sunulsun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afis, arkadaslar, bir, hazirliyacagim