Bir alış veriş merkezi için logo type evaç

Logo Tasarımları - Bir alış veriş merkezi için logo type evaç ...

grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangisi olmuş? Ya da hiç biri mi?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle kullandığın çatı, genellikle ve ağırlıklı olarak emlak sektöründe kullanıyor..Alışveriş merkezi için uygun olacağını sanmıyorum..Tipografi çok eksik ve baştan savma gibi..Font arşivinden başka fontlarada bakmanı tavsiye edebilirim..1,2,3 te kullandığın okuma hatalarına sebebiyet verebilir..ya ayrı kullan ya üstünde..
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #3
Öncelikle kullandığın çatı, genellikle ve ağırlıklı olarak emlak sektöründe kullanıyor..Alışveriş merkezi için uygun olacağını sanmıyorum..Tipografi çok eksik ve baştan savma gibi..Font arşivinden başka fontlarada bakmanı tavsiye edebilirim..1,2,3 te kullandığın okuma hatalarına sebebiyet verebilir..ya ayrı kullan ya üstünde..
kolay gelsin..
teşekür ederim ama ben daha yeni bi grafikerim tipografi eksiklerim olabilir bu eksiğimi nasıl tamamlayabilirim yardımcı olursan sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #4
bence biraz daha farklı çalışmalar yapmalısın bunlar olmamış
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-09-2008 #5
biraz daha farklı çalış derim bnde..
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #6
teşekür ederim ama ben daha yeni bi grafikerim tipografi eksiklerim olabilir bu eksiğimi nasıl tamamlayabilirim yardımcı olursan sevinirim

"Bu olmamış,başka çalış" böyle bi yorum olabilirmi.Bu eleştri bile değil bence.Yukarıdaki bu tarz yazan arkadaşlar ne eleştirebiliyorlar nede yorum katıp yönlendirebiliyorlar. Ben yazdıklarınızdan rahatsız olduğum için yorum yaparak sizi eleştiriyorum.Umarım size faydası olur.....

Sizin çalışmanıza gelince.. B ve D4 çalışmalarınız diğerlerine göre daha etkili. A tasarımınızdaki gibi ince ve tırnaklı karakterleri büyük yazı ile kullandığınızda etki azalmaktadır.En azından bu tarz karakterlerde daha bold kullanmanızı tavsiye ederim. Çalışmalarınız genel olarak ve yerleşim olarak iyi.D grubundaki çalışmalarınızda espas'lar çok fazla olmuş Biraz azaltarak tekrar deneyin.
En önemliside intenetteki logo sitelerinden ve logo yapacağınız firmanın bulunduğu sektördeki diğer firmaların logolarından fikir olarak faydalanın.Tabiki kopya değil sadece fikir....

EMEĞİNİZE SAĞLIK....
Bu mesajdan alıntı yap
omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 01-09-2008 #7
düşündüğünüzü tam olarak anlatamamışsınız işçilik anlamda zayıflıklar var.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #8
bizler bu sitede zamanımız doğrultusunda yorum yapabiliyoruz sitede bir sürü çalışılmış amaca uygun örnekler var buradan tek tek herkese yorum ve inceleme yapmaya kalkarsak gün içinde kendi işlerimizi yapamaz oluruz sitemiz yeterince öğrenmeye ve öğretmeye elverişli aynı zmanda birçok örnekde mevcut insanlarda biraz gayret göstermeli anlatmak istediğim bizler vakit açıısndan genel yorumlar yapabiliriz gerisi çalışmayı yapan arkadaşın ilgisine ve azimine kalmış önemli olan elmayı sunmak değil elma yetiştirmeyi öğretmektir Bir alış veriş merkezi için logo type evaç
Bu mesajdan alıntı yap
cesurmeneli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesurmeneli

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2008 #9
simdilik olmamış. ama emeğine sağlık.
D ler ustunde uğraş guzel şeyler çıkacak. fontlarda sorun var..
Bu mesajdan alıntı yap
sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 01-09-2008 #10
daha çok çalışman gerek çooooook
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aliş, bir, icin, logo, merkezi, type, veriş