Bir bakar mısınız? - Twitter

Web Tasarımı - Bir bakar mısınız? - Twitter Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. bir web sitesi açmak istiyorum, açtım sayılır da her şeyi hazır. benim amacım şöyle ki; twitter'dan yazdığım yazılar web sitemde gözükecek. acaba bunun bir yolu var mı? ...

Pimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pimmy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.

bir web sitesi açmak istiyorum, açtım sayılır da her şeyi hazır. benim amacım şöyle ki;

twitter'dan yazdığım yazılar web sitemde gözükecek. acaba bunun bir yolu var mı? RSS falan mı almam gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 08-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba.

bir web sitesi açmak istiyorum, açtım sayılır da her şeyi hazır. benim amacım şöyle ki;

twitter'dan yazdığım yazılar web sitemde gözükecek. acaba bunun bir yolu var mı? RSS falan mı almam gerekiyor.
ben yapmadım ama like tweet butonu gibi şeyler için bu tür sosyal sitelerin developer bölümlerine girmen ve belirli ayarları yapıp javascript kodlarını sitene eklemen gerekir bu da aynıdır herhalde
Bu mesajdan alıntı yap
aresrisus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aresrisus

Webmaster / İstanbul

Alt 08-11-2012 #3
https://dev.twitter.com/docs/embedded-tweets

aradığın şey üstteki linkte dostum kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Pimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pimmy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-11-2012 #4
https://dev.twitter.com/docs/embedded-tweets

aradığın şey üstteki linkte dostum kolay gelsin
Çok teşekkür ederim! böyle bir forumda bulunduğum, ve yardımcı hocalarım, arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım! Bir bakar mısınız? - Twitter
Bu mesajdan alıntı yap