bir bilgisayardaki çalışmayı diğeri açmıyo:(

Corel Draw - bir bilgisayardaki çalışmayı diğeri açmıyo:( ...

kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir başka bilgisayarda yaptığım çalışmayı diğer bilgisayarda göremiyorum.çalışmayı açınca sayfa bomboş gözüküyo ama bi taraftanda 88 mb büyüklüğünde..kafam karıştı çok..iki bilgisayardaki corelde 13 tü..diğer bilgisayar leptoptu ve şimdi şehir dışında..kaldım ölece..çalışma bekler matbacı..bi fikri olan varmı acaba..napmam lazım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
rapidden dosyayı yükleyebilirsiniz açılırsa yardımcı oluruz
Bu mesajdan alıntı yap

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-10-2008 #3
çok saolun..teşekkürler gerçekten ama dediğim gibi dosyada resim filan vardı dosya boyutu 88 mb sizede banada bu çözüm zor olucak..neler yapabilirim o konuda fikriniz varsa öğrenmek isterim..ilginize teşk
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 14-10-2008 #4
13 kullanıyorsan böyle bir sorunla karşılaşabilmen için X4 formatında kaydedilmesi lazım
dosyayı yüklersen yardımcı olabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2008 #5
bu tür hatalar .cmx formadındaki kayıtlarda da oluyor ama sanırım arkadaş kayıt yaparken iş hata vermiş ne tür hata vermiş olabilir
1 - temp hatası ardından tekrar bir hata daha veriyor evete basarsanız iş kaydedilmiş gibi gözüküyor ancak işi boş kaydediyor.

2 - sayfada bir nesneyi seçerek select only seçeneği tıklanırsa sadece seçtiğiniz nesneyi kaydetmiş olabilir.

3 - birde .cmx formatındaki kayıtlarda bazen bu sorun olabiliyor benim aklıma başka birşey gelmiyor,

4 - direkt olarak corelden flash bellek vb. bir araca kayıt yaparsanızda bu sorun olabilir.
(yani çalışmayı önce masa üstü yada bilgisayarın herhangi bir yerine kaydedip kopyalayarak flash belleğe taşımanızı öneririm)
tavsiyem eğer ulaşabilirseniz diğer bilgisayarda kayıtlı ola işi açmaya çalışın açılırsa ne ala yoksa işi kurtarmanın başka bir yolu yok.
Bu mesajdan alıntı yap

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-10-2008 #6
önerileriniz için saolun,bu sefer geçti ama bir dahaki çalışmlarda göz önünde bulunduracağım mutlaka....
diğer bilgisayardaki kayıtlı çalışmayada ulaşma şansım yok malesef..bir daha çizmeye başladım bile.............. bir bilgisayardaki çalışmayı diğeri açmıyo:(
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
açmıyo, bilgisayardaki, bir, çalışmayı, diğeri