Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine

Logo Tasarımları - Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine ...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya16

Alt 14-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

OKULUMUZDA YAPILAN LOGO TASARIM YARIŞMASINDA BİRİNCİ SEÇİLEN LOGOM SİZLERİN BEGENILERINİZE Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine BİR LOGODAN FAZLASINU-I BEKLEYENLERE Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 14-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://aytaceruzlisesi.meb.k12.tr/ Birde O banner kısmındaki benim yapmış olduğum logoma bak Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 14-12-2011 #3
baktım güzel kardeşim de bu logo alışagelmiş okul logolarından farklı Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine
Bu mesajdan alıntı yap
tnrhbk37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tnrhbk37

Grafiker / Kastamonu

Alt 14-12-2011 #4
evet anlatım olarak güzel anlayabilenlere Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine Elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

lance

Alt 14-12-2011 #5
teşekkür ederim logo içerigi bakımından
kalem ucu okula adına veermiş degerli bi şairimiz
insan figürleri ise ögretmen ögrenci profili
yorumun için teşekkür ederim Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine
Bu mesajdan alıntı yap
MILAN0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MILAN0

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2011 #6
Güzel çalışma olmuş eline sağlık. Bir birincilik logosu cahit zarifoğlu lisesine
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 15-12-2011 #7
yorumları okumasam ben onun kalem ucu oldugunu anlıyamicam...anlattıgınıza göre logonun senaryosu güzel fakat tasarımsal bir bütünlük yok.renk uyumsuzlugu var bana kalırsa insan figürleriyle kalem ucu dediğiniz şeklin bence ahenk içinde olması daha güzel olurdu gibi..her nesnede ayrı renk var 2006 nın sağında ve solundaki nesneler başka semtin çocukları gibi kalmış bütünlük göremedim ama emeğinize sağlık tabiki
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #8
Bir logodan fazlasını bekleyenlere evde börek açılır mı demek istedin? Çok iddaalı bir yazıya karşın yanlışların:

* Tarih kısmında (2006) iki kare arasında ki ortalama yanlış.
* Kalem ucu diye bahsettiğin, divit ucudur. Ve uç kısmı bu kalınlıkta olan bir divitin ucunda yuvarlak bir topuz vardır. Yani uygulama hatası söz konusu.

Kendinize güveninizin olmasını anlıyorum. Ama bu kadar iddaalı konu başlığı yazmayın derim.
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 15-12-2011 #9
Bir logodan fazlasını bekleyenlere evde börek açılır mı demek istedin? Çok iddaalı bir yazıya karşın yanlışların:

* Tarih kısmında (2006) iki kare arasında ki ortalama yanlış.
* Kalem ucu diye bahsettiğin, divit ucudur. Ve uç kısmı bu kalınlıkta olan bir divitin ucunda yuvarlak bir topuz vardır. Yani uygulama hatası söz konusu.

Kendinize güveninizin olmasını anlıyorum. Ama bu kadar iddaalı konu başlığı yazmayın derim.
Sanırım bu güven 1. seçilldiği için bu küçük grafiker adayı arkadaşımıza yüklenmiş ama aslında gerçekten görmeyi araştırmayı en iyiye ulaşmayı öğrendiğinde bu güveninin yersiz olduğunu öğrenecek nese bu kısmı geçelim..Arkadaşımın söylediklerine katılıyor ve ilaveten şunları söylemek istiyorum; o divit ucu görseli çok kötü ve konusu okul bile olsa orada alakasız duruyor kötü bir görüntü olmuş hayal gücünüz geniş olabilir ama tasarımda gerekli olan mantıklı bir hayal gücüdür divit'in üstündeki çizmiş olduğunuz shape fena değil biraz daha geliştirilip güçlendirilebilir ve o zaten tek başına bu logotype çalışması için yeterli olacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap
ecemmdenizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecemmdenizz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2011 #10
O isimde okul varmı BEYLÜKDÜZÜ cahit zarifoğlu lisesi DİYE
Beylikdüzü olmasın bu hatayla nasıl birinci seçildi o logo anlamadım doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları