Bir Çalışmam daha

İllüstrasyon Çalışmaları - Bir Çalışmam daha ...

Bir Çalışmam daha
ressam26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Bir Çalışmam daha

Alt 15-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Çalışmam daha

ismi: ''sizde bizlerdensiniz'' dijital baskı.

yorumlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanat dostum yine ilk bakışta anlaşılması güç ama inceledikçe derin anlamlar çıkarılabilecek bir çalışmanı daha görmek çok güzel.. açıkçası senin bakış açını çok sevdim düşünce tarzlarımız da birbirine yakın. sadece senin gözünden görmeyi, sanatı senin gözlerinden yani bir sanatçının gözlerinden değerlendirmeyi öğrenmem gerekiyor..
ellerine sağlık Bir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 15-09-2008 #3
sanat dostum yine ilk bakışta anlaşılması güç ama inceledikçe derin anlamlar çıkarılabilecek bir çalışmanı daha görmek çok güzel.. açıkçası senin bakış açını çok sevdim düşünce tarzlarımız da birbirine yakın. sadece senin gözünden görmeyi, sanatı senin gözlerinden yani bir sanatçının gözlerinden değerlendirmeyi öğrenmem gerekiyor..
ellerine sağlık Bir Çalışmam daha
değerli ve içten yorumun için teşekkür ederim sanat dostum...bu arada sanatsal yönden bir bakış açısına sahip olacak kadar dikkatli ve yeteneklisin bu potonsiyel sende fazlasıyla varBir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 15-09-2008 #4
Sağda , en koyu mavi tonun içinde şaha kalkmış at figürü var mı? Bir Çalışmam daha ...benmi benzetiyorum, yoksa bilinçli olarakmı eklendi?

İçinde derin anlamlar olan çalışmalar, daha doğrusu yorumu, gözlemleyenlere bırakılan çalışmalar herzaman çok hoşuma gider...

Ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 15-09-2008 #5
Sağda , en koyu mavi tonun içinde şaha kalkmış at figürü var mı? Bir Çalışmam daha ...benmi benzetiyorum, yoksa bilinçli olarakmı eklendi?

İçinde derin anlamlar olan çalışmalar, daha doğrusu yorumu, gözlemleyenlere bırakılan çalışmalar herzaman çok hoşuma gider...

Ellerine sağlık...
yok hayır at figürü yok, bir şeylere benzetmen yada birşeyler görmen hayal gücünün iyi olduğunu gösterir.

yorumun için teşekkür ederim yoSa Bir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 16-09-2008 #6
İznin olmadan çalışmanı kullandım , umarım kızmamışsındır...
Şaha kalkmış At resmini eklediğim yer için kendi orijinal çalışmana bakarmısın?
Bire bir aynı olmuş Bir Çalışmam daha gözü bile var...hatta senin çalışmanda kişnemiş :P

Bir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap
isaygi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isaygi

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-09-2008 #7
Sevgili ressam 26
Bu geceki diğer çalışmanı da gördüm...benim sormak istediğim...çalışmalarının altına ''Digital Baskı '' ibaresi koyuyorsun...bunun sebebi bunların digitaldeki baskılarının görüntüsünümü buraya koyuyorsun...

Ayrıca bu çalışmalardaki teknik nedir... (Lütfen mazur gör anlayamadığım için soruyorum...bunlar PS çalışmalarımı yoksa klasik malzemelermi...boya...kağıt gibi)
Bu mesajdan alıntı yap

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 16-09-2008 #8
yoSa benim çalışmada gördüğünü sandığın soyutu reale çevirmişsin başarılı olmuş ama resmimin orjinalini tercih ederim Bir Çalışmam daha ayrıca kızmadım arkadaşım.

sevgili isaygi; öncelikle yazma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ediyorum. bu çalışmalar pc ortamında proğramla yaptığım çalışmalar. bu çalışmalarım geçen sene II.Uluslararası özgün baskı yarışmalı sergisine seçildi ve evet dijital baskı çünkü yarışma formatına uygun...asıl basılı ebatları ise; 13x13 cm. başka sormak istediğiniz birşey olursa cevaplamaktan zevk duyarım.
Bu mesajdan alıntı yap
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 16-09-2008 #9
ressam26 arkadaşım emeklerıne saglık ınceledıkce kısıye gore anlamlar cıkabılecek bır kare paylasmıssın bızlerle.. burdan da ortacagın en buyuk tartısmalarından bırını sana uyarlamak ıstıyorum ıznınle..

yaptıgın calısmalarda senın bakıs acınla ben kendı hayal gucumu bırlestırebılıyorsam eger senın yapmıs oldugun ""sanat" insan içindir "

sanat sanat içindir diyenlerde az değil Bir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #10
yaptıgın calısmalarda senın bakıs acınla ben kendı hayal gucumu bırlestırebılıyorsam eger senın yapmıs oldugun ""sanat" insan içindir "
harika bir yaklaşım Bir Çalışmam daha
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, çalışmam, daha