bir çatlak t-shirt mağduru daha :)

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - bir çatlak t-shirt mağduru daha :) Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum almanca öğretmenliğinde okuyorum kendi çapımda amatör olarak forumlardan öğrendiğim kadarıyla photoshop ile ilgilenmeye çalışıyorum çatlak tshirt yarışmasına ben de katılmıştım fakat ben ...

blume isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blume

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 04-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum almanca öğretmenliğinde okuyorum kendi çapımda amatör olarak forumlardan öğrendiğim kadarıyla photoshop ile ilgilenmeye çalışıyorum çatlak tshirt yarışmasına ben de katılmıştım fakat ben de ilk 30 a kalamadım yine de sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum..sizce üniversiteyi bitirdikten sonra grafik alanında çalışmak istersem neler yapmam gerekir tekrardan üniversite sınavına girmemi tavsiye eder misiniz? yoksa belli yerlerden bu işi tam anlamıyla öğrenebilir miyim? şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar grafik ekleden linklerimi ekledim önce direk resimler görünmedi sonra link olarak yolladım direk resimlerin görünmesi için ne yapmam lazım dı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu tişörtlerin baskısı hiç sağlıklı olmaz ilk yıkamada çamur gibi olur.. bir çatlak t-shirt mağduru daha :)
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-09-2008 #3
bence sen çatlak tshirt tasarımı diil tshirt tasarımı yapmışsınbir çatlak t-shirt mağduru daha :) çatlak tshirt de dikkate alınan husus tasrımın guezlliği diil dusuncesidir yani çatlak uçuk bi fikiir olmalı istersen çizimin rezalet olsun al bi kağıt kalemle çiz ama çatlak olsunbir çatlak t-shirt mağduru daha :) yine de hoş çalışmalar kendini geliştirmen dileğiylebir çatlak t-shirt mağduru daha :)
Bu mesajdan alıntı yap
KARACAVİRAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KARACAVİRAN

Baskıcı / Adana

Alt 14-02-2009 #4
Bana göre yaotıgın işler amatüör olarak iyi eger bu işe yönelceksen en güzeli tabiki bölümü okumak ama sen bunu kısa yollardan ögrenebilirsin mesela özel sektörögrenmen için güzel bir adım olur
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, çatlak, daha, mağduru, magduru, tshirt