Bir dağıtım firması için yaptığım araç tasarımı

Dijital Sanat - Bir dağıtım firması için yaptığım araç tasarımı Sponsorlu Bağlantılar s.a. beyler tasarımı araç üzerinde yapılmıştır bir kaç kusur olabilir baskıya girerken bunlar düzeltilmiştir....

Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a.
beyler tasarımı araç üzerinde yapılmıştır
bir kaç kusur olabilir baskıya girerken bunlar düzeltilmiştir.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar bunları unuttunuzmu
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-06-2007 #3
arkadaşım bişey sorcam geçen gün bizde bi araç giydirme yaptık daha doğrusu ben bunun üzerine hiç çalışmadığım için farklı bi ajansın grafikeriyle birlikte çalıştık aracın resimleri çekildi, ölçüleri alındı benim hazırladığım tasarım araca yerleştirildi, yalnız burda merak ettiğim araç üzerine yerleştiriliyor çalışma peki bunu digital e gönderirken boyutlarını nasıl ayarlıyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-06-2007 #4
Ziyankar güzel tasarım meyveler geçen günkü baklavalar gibi olsaydı daha bir can alıcı olucakmış Bir dağıtım firması için yaptığım araç tasarımı .

eminemsi
Aracın ölçülerinden 5-6 cm büyük hesaplanarak kenar paylarınıda hesaplıyarak baskıya gönderirsin nilgün . Çünkü sebebide hava şartları cast ın veya folyo nun kalitesidir. Cast veyahutta folyo sıcakta araba kaplanırken gevşeme yapar ve açılır ama bu açılmaya güvenmeden sen 5-6 cm. büyük hesaplayarak ederek tasarımını oturtur. Araç kaplamasıda tasarımıda bambaşka bir iştir. Ayrıca çıkarılacak olan malzemeyide tek parça baskıya gönderemezsin çünkü büyük araçlarda büyük çıkan parçalar araç kaplanırken kaplayana veya kaplayanlara zorluk çıkartır.Bir dağıtım firması için yaptığım araç tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
designed by ofa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designed by ofa(30)

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 07-06-2007 #5
Güzel çalışmalar ziyankar ellerine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-06-2007 #6
arkadaşım bişey sorcam geçen gün bizde bi araç giydirme yaptık daha doğrusu ben bunun üzerine hiç çalışmadığım için farklı bi ajansın grafikeriyle birlikte çalıştık aracın resimleri çekildi, ölçüleri alındı benim hazırladığım tasarım araca yerleştirildi, yalnız burda merak ettiğim araç üzerine yerleştiriliyor çalışma peki bunu digital e gönderirken boyutlarını nasıl ayarlıyorsunuz
sevgili arkadaşım ben Cart ARt diye bir program var bunda 2005 model ve önceki araba modellerin araçları vektör olarak var bundan araçları mevcut ben aracı gerçek ölçülerine getirip üzerinde tasarlıyorum ama baskıya verirken sadece zemini dikkat et sadece zemini büyük tutarak baskıya veriyorum yakında bu programıda paylaşıma sunacam bilemiyorum volkan izin vermez zira her yerde bulancak bir program değil lisanlı gibi bişe
neyse kafan takılan bşe oldumu sorman yeterli
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 07-06-2007 #7
güzel çalışmalar eline sağlık ziyankar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ar dagitim, araba tasarim, arac, arac giydirme, arac kaplama, arac tasarim, arac tasarimi, bir, cast, dagitim, firmasi, folyo, icin, tasarimi, yaptigim