Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa Sponsorlu Bağlantılar İyi veya kötü eleştirinizi bekliyorum. Bakalım nasıl olmuş Şimdiden teşekkürler....

drcomputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drcomputer

Webmaster / Aydın

Alt 02-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi veya kötü eleştirinizi bekliyorum. Bakalım nasıl olmuş Şimdiden teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drcomputer

Webmaster / Aydın

Alt 03-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hani ne oldu yaa Hiçmi yorum yok Aşk olsun. Sanırım hocalarımız uğramıyor siteye.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 03-12-2010 #3
"the place of your dreams" tam olarak bilmesemde benim ingilizceme göre
"hayallerinizdeki yer " yazısının ing tercümesi bu olmalı ve fontu çok eğik.
yemyeşil ile başlayan cümleni ortalarsan iyi olur. yuvarlak içinde değil de polaroid(düzlt.) tarzı foto koyabilirsin ama bu da güzel.
TÜRKEY Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa değil TURKEY olmalı ki ayrıca adres yazısı ve türkiye ingilizce iken diğerleri türkçe
örn. "mevkii"

yazılarda gold rengi biraz sırıtmış gibi. Not: Bunlar görüş ve tavsiyelerim; yapması sana kalmış.
kompozisyon hoş . eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
cesotti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesotti

Grafiker / İzmir

Alt 03-12-2010 #4
Üstteki logomsu şey ve alttaki resimlerin ikisinde pikselleşme var. Bu haliyle basılırsa müşteriden paranı alamama ihtimalin yüksek Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa Fonda kullanılan otel resminin de çözünürlüğü düşük. Eğer başka seneceğin yoksa, 6 resim yerine dört resim kullan daha iyi. Üstteki zımbırtıyı da vektörel bir programda yeniden çizmeni öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 03-12-2010 #5
Üstteki logomsu şey ve alttaki resimlerin ikisinde pikselleşme var. Bu haliyle basılırsa müşteriden paranı alamama ihtimalin yüksek Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa Fonda kullanılan otel resminin de çözünürlüğü düşük. Eğer başka seneceğin yoksa, 6 resim yerine dört resim kullan daha iyi. Üstteki zımbırtıyı da vektörel bir programda yeniden çizmeni öneririm.
Yorumları okumasam aynısını ben yazacaktım.
Bu mesajdan alıntı yap
ahm77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahm77

Öğrenci (Grafik) / Yalova

Alt 04-12-2010 #6
çok pixelleşme var çerçeveler ve yukarıdaki şekil vectorel olması şart , 6 resimin 2side çözünürlük bakımından yüksek olan bir resim ile değiştirmelisin geriye kalan yerlerde sorun yok bence
Bu mesajdan alıntı yap

drcomputer

Webmaster / Aydın

Alt 04-12-2010 #7
"the place of your dreams" tam olarak bilmesemde benim ingilizceme göre
"hayallerinizdeki yer " yazısının ing tercümesi bu olmalı ve fontu çok eğik.
yemyeşil ile başlayan cümleni ortalarsan iyi olur. yuvarlak içinde değil de polaroid(düzlt.) tarzı foto koyabilirsin ama bu da güzel.
TÜRKEY Bir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa değil TURKEY olmalı ki ayrıca adres yazısı ve türkiye ingilizce iken diğerleri türkçe
örn. "mevkii"

yazılarda gold rengi biraz sırıtmış gibi. Not: Bunlar görüş ve tavsiyelerim; yapması sana kalmış.
kompozisyon hoş . eline sağlık.
Yapıcı eleştirileriniz için teşekkürederim. Sayenizde hatalarımı gördüm hemen düzeltmeye başladım. Logo üzerinde oynamak istemiyorum biraz pikselleşsede benim sorunum olmaktan çıktı resimleri ve yazım hatalarını gözden geçirdim. Ve fondaki resmi ve pikselleşen resimleri düzelttim. insan bir süre sonra yaptıgı şeyden etkilenip mükemmel oldugunu sanıyor. İyiki varsın grafikerler.net

herkese TeşekkürediyorumBir dergi için iç sayfa calışması Batıhan Beaxh Resort & Spa
Bu mesajdan alıntı yap