Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı

Dijital Sanat - Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı ...

Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 30-05-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a.
arkadaşlar megalayt için yapmıştım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 07-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gurur tablosu yazısı orda tasarıma gölge düşürmüş dikkati sadece o yöne toplamış ayrıca kırmızı yanlış bir renk seçimi bence diğer renklerle daha iyi bir kompozisyon oluşturacağın farklı bir renk seçebilirdin bu mavi içinde geçerli bu benim naçizane görüşüm genel olarak bunlar dışında baktığımda hoş bir tasarım olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-06-2007 #3
İlk önce bir soru sormak istiyorum ziyankar neden böyle bir dershane nin reklam çalışmasında zift dökülü bir yol seçildi ?. Elbette bir sebebi vardır bu çalışma hakkında biraz daha açıklayıcı bir bilgi verirsen emin ol daha iyi yorumlar oluşacaktır Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı .
Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap
designed by ofa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designed by ofa(30)

Bilg. Teknikeri / Samsun

Alt 07-06-2007 #4
Ziyankar diğer çalışmalarına bakarak söylüyorum bu çalışmayı sen yapmamışsındır bu gün 1 Nisan felan mı? sana yakışmadı.Çok daha iyisini yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-06-2007 #5
arkadaşlar işin açıkcası biraz acele oldu zira megalaytlar 1 hafta süre ile kiralanmış ve bunun hemen basılıp yerine takılması lazımdı
niye yol resmi seçtiğime gelince sağ ve soldaki nesneler farkında iseniz bir yol tabelası görümünde ha diğer yazıları diyorsanınz onda haklısınız üzerinde biraz daha çalışmam lazım idi
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-06-2007 #6
arkadaşlar işin açıkcası biraz acele oldu zira megalaytlar 1 hafta süre ile kiralanmış ve bunun hemen basılıp yerine takılması lazımdı
niye yol resmi seçtiğime gelince sağ ve soldaki nesneler farkında iseniz bir yol tabelası görümünde ha diğer yazıları diyorsanınz onda haklısınız üzerinde biraz daha çalışmam lazım idi
Bak şimdi oldu ziyankar. Bu şekilde ele aldığımızda bence gayet güzel acil iş bir - iki günde çıkıcak işten daha ne beklenirki. Sen yapabileceğini yapmışsın. Eline sağlık.Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 08-06-2007 #7
renkler kötü olmuş gerçekten ama dizayn bir harika sonuçta öğrenciler için bu bir marton ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
DeFacto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeFacto(45)

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2007 #8
E eh..Bir dershane için yaptığım megalayt tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
sercansarigul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercansarigul(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2007 #9
renkler kötü olmuş gerçekten ama dizayn bir harika sonuçta öğrenciler için bu bir marton ellerine sağlık

kesinlikle katılıyorum gülümser arkadaşıma...
Bu mesajdan alıntı yap
Psikolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Psikolog(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2007 #10
Bence Renkler çok kötü. aslında tasarım olarak gayet güzel ama renkler tasarımı ön plana çıkarmamış. birde zemini biraz daha silik yaparsan daha iyi olucak. yinede hoş bir çalışma ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, dershane, ezgi test, icin, megalayt, megalayt tasarimi, tasarimi, yaptigim