bir el ilani çalismasi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - bir el ilani çalismasi Sponsorlu Bağlantılar yorumlarinizi esirgemiyin,...

bir el ilani çalismasi
burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

bir el ilani çalismasi

Alt 10-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir el ilani çalismasi
yorumlarinizi esirgemiyin,
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 10-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma küçük kutucuklarda görsel bi zevk vermiş ama büyük kutucukların yerine fotoğraf olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. bi dene istersen... emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #3
çok güzel olmuş bence. ancak alt kısımdaki yazılar resimlerden de birbirlerinden de haddinden fazla kopuk olmuş... ama çok duru bir çalışma ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #4
çok çok güzel denicek bir tasarım yok ortada resimleri küçük büyük koymuş yanlarada birer kare yapmış ama çok güzel bir tasarım değil emek verilmeden yapılmış
Bu mesajdan alıntı yap

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #5
çok çok güzel denicek bir tasarım yok ortada resimleri küçük büyük koymuş yanlarada birer kare yapmış ama çok güzel bir tasarım değil emek verilmeden yapılmış
buraya islerimi çok çok çok güzel oldugu icin koymuyorum. bu isi benden daha iyi yapanlardan bir nebze olsun biseyler ögrenebilmek, belki birileride benden bir iki sey ögrenir diye yani bilginin paylasildikça büyüdüğüne inanarak koyuyorum. bundan çok çok çok kötü daha işler de koydum buraya, olumlu elestiri almaktansa olumsuz elistire almak daha isime gelir, yorumun icin tesekkür ederim. isin kötü oldugunu söylerken ne yapabilecegimle ilgili bir iki fikrini paylassaydin emin ol bu daha cok hosuma giderdi... tesekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 10-09-2008 #6
evet bende burhandmr arkadaşıma katılıyorum paylaşmaktaki amacımız birbirimizi karalamak değil tam aksine eksiklerimizi görerek daha iyi çalışmalar yapmak. Grafikerler.net kıymetini bilene çok iyi bir eğitim yeri ve paylaşma mekanıdır. Tasarlamanın ve tasarımın sonu yoktur, muhakkak hergün yeni birşey öğreniyoruz.onun için saygılı olalım.
Bu mesajdan alıntı yap
ertiryaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ertiryaki(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #7
ellerine saglik... gayet güzel olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap
scarlett25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scarlett25

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #8
Bence iş gayet amacına uygun hoş olmuş. Hepimiz illaki her yaptığımız çalışmada tasarım adına çok çok bişeyler yapma zorunda değiliz. Boş Bir gazete sayfası düşünün ortasında ise 8 punto ile yazılmış 3 satırlık bir ilan metni. Gazeteyi elinizde çevirirken emin olunki o koca koca ilanlardan çok daha fazla dikkatini çekecek ve neyazdığını merak edeceksiniz. Demiyorumki güzel tasarımlar yapmayalım iş sadece dikkat çekmektir. diye. Anlatmaya çalıştığım bazen sade ve düz tasarımların o karma karışık şeylerden daha fazla dikkati çektiğidir. Hiç birimiz buraya işlerimizi çok mükemmel olduğu için koymuyoruz. Birbirimizden birşeyler öğrenebilelim, Yanlışlarımızı hatalarımızı görebilelim bu şekilde kendimizi geliştirebilelim istiyoruz. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Eleştrilerimizi bu yönde yapabilirsek karşımızdakine daha fazla yardımcı oluruz diye düşünüyorum.
Ay çok yazdım yine bir el ilani çalismasi
Bu mesajdan alıntı yap
yargic.09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yargic.09

Grafiker / Diyarbakır

Alt 10-09-2008 #9
bence gayet güzel görünüyor, biraz daha uğraşırsan daha iyi şeyler ortaya koyabilirsin diye düşünüyorum yinede eleştirileri dikkate almanda fayda var iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2008 #10
yorumlariniz için tesekkür ederim arkadaslar, yargic 09 yapilan her türlü elestiriyi dikkate aldigimdan emin olabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, calismasi, ilani