Bir Et Firması Web Tasarımı

Web Tasarımı - Bir Et Firması Web Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Beğenilerinize sunarım dostlar ......

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 24-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beğenilerinize sunarım dostlar ...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 24-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence başarılı olmuş emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2011 #3
Web Tasarımını çok bilmem ,ancak nacizane bir yorum yapmak istiyorum.

çok kırmızı olmuş gibi geldi bana ama siz tabiki web tasarım olarak çok bilgili olabilirsiniz sadece dışardan bir göz olarak bu ilgimi çekti
Bu mesajdan alıntı yap
vulturemess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vulturemess

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 25-12-2011 #4
Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi Bir Et Firması Web Tasarımı Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 26-12-2011 #5
Yorumlar için teşekkürler.Kırmızı yoğunluğu firma tercihi bana da sadece elimden geldiğince gözü rahatsız etmemeye çalışarak kullanmak kaldı.Yine de yoğun demekki Bir Et Firması Web Tasarımı
Ayrıca sitenin sadece üst kısmı yani menü, değişen güncel banner ve referanslar bölümü flash.Gerisi dinamik yapıda olacak.Tekrar sağolun...
Bu mesajdan alıntı yap
omerh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerh(37)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-12-2011 #6
Web Tasarımını çok bilmem ,ancak nacizane bir yorum yapmak istiyorum.

çok kırmızı olmuş gibi geldi bana ama siz tabiki web tasarım olarak çok bilgili olabilirsiniz sadece dışardan bir göz olarak bu ilgimi çekti
Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi Bir Et Firması Web Tasarımı Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .
arkadaşlara katılıyorum zemin çok patlamış... logoları bgrnd olarak kullanmak güzel... bence zemini gri yapıp logoyu zeminde aynı şekilde kullanmalı. kırmızı rengi içerde kullanırsan rahatsızlık ortadan kalkar sanırım. eline sağlık güzel olmuş ama...
Bu mesajdan alıntı yap

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 27-12-2011 #7
arkadaşlara katılıyorum zemin çok patlamış... logoları bgrnd olarak kullanmak güzel... bence zemini gri yapıp logoyu zeminde aynı şekilde kullanmalı. kırmızı rengi içerde kullanırsan rahatsızlık ortadan kalkar sanırım. eline sağlık güzel olmuş ama...
Eyvallah dostum müşteri özellikle istedi bitmiş işi de beğenince bana laf düşmedi Bir Et Firması Web Tasarımı Açıkçası benim de hoşuma gitti Bir Et Firması Web Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Portoloz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Portoloz

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2011 #8
Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .
Arkadaşa katılıyorum arkafon olmamış daha silik olsa daha orjinal olur veya çok açık gri de olabilir tabi ki bu benim düşüncem.

Genel olarak çalışman hoş hakkını yememek lazım Bir Et Firması Web Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
halilaydin_46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilaydin_46(28)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 05-03-2012 #9
Gayet başarılı bir çalışma ama arka plan göz yoruyor gibime geldi. Ama tasarım ve düşüncen süper Bir Et Firması Web Tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 05-03-2012 #10
Bence harika bi çalışma. Başarılarının devamını dilerim kardeş.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları