bir film afiş denemem yorumlarınızı ve onerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Deneme Çalışmalar - bir film afiş denemem yorumlarınızı ve onerilerinizi bekliyorum teşekkürler ...

Konu Kapatılmıştır
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerinize sağlık... Arkadaki adamın duruşu beni çok güldürdü... Cehennemden o geliyorsa; cehennem komik bir yer olmalı dedim bir film afiş denemem yorumlarınızı ve onerilerinizi bekliyorum teşekkürler Yazı karakterleri zayıf kalmış isimle kıyaslayınca. Üç karakter de birbiri ile kopuk değil mi, sizce? Arkadaki iki karakter tek bir filme ait olabilir ama kız apayrı bir karakter. Zaman veya mekan sorunu var belki de her ikisi birden.Kolay gelsin.

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #3
teşekkürler aslında şimdi attıktan sonra bende baya bi hata gordum ve sinir oldum dikkat edersen üsteki ismlerin birindede büyük harfte i kullanmışım buda benim bir ayıbım daha kendimi daha ne kadar eleştirecem bakalım ama soylediklerin yerinde ve sağğlıklı teşekkürler
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #4
teşekkürler aslında şimdi attıktan sonra bende baya bi hata gordum ve sinir oldum dikkat edersen üsteki ismlerin birindede büyük harfte i kullanmışım buda benim bir ayıbım daha kendimi daha ne kadar eleştirecem bakalım ama soylediklerin yerinde ve sağğlıklı teşekkürler
ben de bazen bakınca "ben bunu nasıl yapmışım ya?" dediğim şeylerle yüzleşebiliyorum. Kendimizi eleştirmeyi bıraktığımız an eyvah bize! Devam edin siz, hem çalışmaya hem de eleştirmeye bir film afiş denemem yorumlarınızı ve onerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2009 #5
teşekkürler güzel yorumlarınız için cook haklısınız
Konu Kapatılmıştır

Tags
afis, bekliyorum, bir, denemem, film, onerilerinizi, tesekkurler, yorumlarinizi