Bir font arıyorum gören bilen var mı?

Grafik Sözlük - Bir font arıyorum gören bilen var mı? ...

ugurcaanbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurcaanbulut

Fotoğrafçı / Muğla

Dosya18

Alt 08-12-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir font arıyorum gören bilen var mı?Bir font arıyorum gören bilen var mı?Merhabalar vizeye ek not olarak bir ödev yapmam gerekiyor "Doritos Nacho" adlı cips poşetinin tasarımını yapacağım Fakat bir sıkıntım var "nacho" yazan yerdeki fontu bir türlü bulamadım aranızda daha önce bu fontu veya bu fonta benzer bir fontu bilen varsa ve benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler Bir font arıyorum gören bilen var mı? (Konuyu yanlış yere açtıysam affola yeni üyeyim neresi uygunsa oraya taşınmasını rica ediyorum. Bir font arıyorum gören bilen var mı? )
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
küçük oynamalarla bu fontu kullanabilirsiniz
indirebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-12-2016 #3
Büyük ihtimal font Robofan Bold Italic ihtimal diyorum çünkü A harfi bu ailede yok
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2016 #4
ben emekliyim gerekirse parasız çizebilirim özelinizi okurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap

ugurcaanbulut

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 08-12-2016 #5
Herkese yorumları için teşekkür ederim 2 logo önerilmiş ikiside işimi görecek benzerlikte görünüyor.. Teşekkür ederim. Bir font arıyorum gören bilen var mı? Bir font daha soracağım Bir font arıyorum gören bilen var mı?Bir font arıyorum gören bilen var mı? Çerezza'nın fontunu bilen var mı??? Bir font arıyorum gören bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2016 #6
çiziminiz hazır
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 08-12-2016 #7
Herkese yorumları için teşekkür ederim 2 logo önerilmiş ikiside işimi görecek benzerlikte görünüyor.. Teşekkür ederim. Bir font arıyorum gören bilen var mı? Bir font daha soracağım Bir font arıyorum gören bilen var mı?Bir font arıyorum gören bilen var mı? Çerezza'nın fontunu bilen var mı??? Bir font arıyorum gören bilen var mı?
fontunuz:

Wearetrippin Display
Bu mesajdan alıntı yap

ugurcaanbulut

Fotoğrafçı / Muğla

Dosya19
Alt 08-12-2016 #8
çiziminiz hazır
Uğraşıp çizdiğiniz için çok teşekkür ederim beni mutlu ettiniz Bir font arıyorum gören bilen var mı? Ama ben oraya türkçesini falan yazacağım yani vektörel hali değil de font gerekli daha çok Bir font arıyorum gören bilen var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(40)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-12-2016 #9
Fontun Adı

robofanspark regular italic

https://yadi.sk/d/gQxOTHc932YLKC

Bir font arıyorum gören bilen var mı?Bir font arıyorum gören bilen var mı?Merhabalar vizeye ek not olarak bir ödev yapmam gerekiyor "Doritos Nacho" adlı cips poşetinin tasarımını yapacağım Fakat bir sıkıntım var "nacho" yazan yerdeki fontu bir türlü bulamadım aranızda daha önce bu fontu veya bu fonta benzer bir fontu bilen varsa ve benimle paylaşırlarsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler Bir font arıyorum gören bilen var mı? (Konuyu yanlış yere açtıysam affola yeni üyeyim neresi uygunsa oraya taşınmasını rica ediyorum. Bir font arıyorum gören bilen var mı? )
Bu mesajdan alıntı yap

ugurcaanbulut

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 09-12-2016 #10
fontunuz:

Wearetrippin Display
Merhabalar öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim fontu aradım ama premium bir font sanırım hiç bulamadım.. Bulabileceğim bir yer varsa yönlendirirmisiniz ya da sizde varsa paylaşma imkanınız var mı?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
doritos, font, font ariyorum