Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: İndesing- İyi Photoshop - İyi İllustrator - İyi CorelDraw- İyi İş deneyimi ve içeriği: Matbaa ...

Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İndesing- İyi
Photoshop - İyi
İllustrator - İyi
CorelDraw- İyi

İş deneyimi ve içeriği: Matbaa ve ajans tecrübem var..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Hacegan Pide & Lahmacun Menü
Zevk alarak yaptığım bi çalışma (2)
Rulo Laminasyon Sistemeleri Deneme katalog

İşle ilgili açıklama: Kedimi olabildiğince geliştirip, düşüncelerimi tasarımlarımla daha kolay birşekilde birleştirmek, kendi çapında kendini ıspatlamış ve bununla doğru orantıda getirisi kendine yeten bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum. Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Uzun süreli çalışabileceğim kendimi geliştirebileceğim bir çalışma ortamı arıyorum...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-01-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Bir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbulBir grafik tasarımcı olmayı hedefliyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..