Bir Gül

Fotoğrafçılık - Bir Gül ...

Bir Gül
bayram7007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayram7007

Grafiker / Antalya

Bir Gül

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir Gül

bir gül fotoğrafıda benden yorumlarsanız sevinirim cool1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 23-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mesajınızı düzeltip diğer resimleri de görünür yaparsanız yorum alabilirsiniz. Ayrıca [COLOR="Red"]Birgül[/COLOR] özel isimdir, sizin anlatmak istediğiniz [COLOR="Red"]Bir Gül[/COLOR] sanırım. Lütfen Türkçemizi özenli ve doğru kullanalım. Başlığı düzeltiyoruz ama bundan sonra daha dikkatli olunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 23-02-2008 #3
Mesajınızı düzeltip diğer resimleri de görünür yaparsanız yorum alabilirsiniz. Ayrıca [COLOR="Red"]Birgül[/COLOR] özel isimdir, sizin anlatmak istediğiniz [COLOR="Red"]Bir Gül[/COLOR] sanırım. Lütfen Türkçemizi özenli ve doğru kullanalım. Başlığı düzeltiyoruz ama bundan sonra daha dikkatli olunuz.
teşekkürler hürrem daha dikaatli olacağım ama bir kaç resmi aynı anda sergiliyemedim nasıl yapacağımıda çözemedim yardıcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-02-2008 #4
teşekkürler hürrem daha dikaatli olacağım ama bir kaç resmi aynı anda sergiliyemedim nasıl yapacağımıda çözemedim yardıcı olursanız sevinirim
Çok basit; ilk resmi nasıl yüklediyseniz diğerleri de aynı şekilde olacak.

[img]....[/img]

Noktalı yerlere resim linkini yerleştiriyorsunuz, daha sonra alt satıra geçip diğer resminizi de aynı şekilde koyuyorsunuz. Bu şekilde çoklu resim gösterebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 23-02-2008 #5
Bir Gül
Bir Gül

teşekürler hürrem:monkey1:
Bu mesajdan alıntı yap
xferdix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xferdix

Grafiker / İzmir

Alt 23-02-2008 #6
hürrem edebiyatçıısın sanırım herkezin imha hatalarını düzeltmekten başka bir şey yapmıyorsun sende bir şeyler eklede faydan olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-02-2008 #7
hürrem edebiyatçıısın sanırım herkezin imha hatalarını düzeltmekten başka bir şey yapmıyorsun sende bir şeyler eklede faydan olsun
Henüz forumu hiç incelemediğiniz belli oluyor. İnceleseydiniz bu söylediğinizden utanırdınız eminim.
Ayrıca burası sanat kültür, eğitim ve yardımlaşma platformu. Neden böyle bir cümle kurup karşımıza sürüyorsunuz? Ve şu da var, lütfen kurallara uyunuz ... Ben bir yorum yapmışım. Siz de yapacaksanız çalışmaya yorum yapın: [COLOR="Red"]Yorum[/COLOR]a [COLOR="Red"]yorum[/COLOR] yapmayınız...
Bu mesajdan alıntı yap
asu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asu

Ressam / Kocaeli

Alt 23-02-2008 #8
çok ilginç bir bakış açısı.
türkçenin doğru kullanılmasını istemek için edebiyatçı olmak mı gerekiyor? bu zaten hepimizin sorumluluğu değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
ilpostino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilpostino

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2008 #9
Birincisi o imha değil imladır. İkincisi cümleler büyük harfle başlar. Üçüncüsü dahi anlamı taşıyan -de eki ayrı yazılır. Dördüncüsü, forumları bir araştır da ondan sonra konuş Hürrem'in kattıklarını. Gerek imha edici Türkçen gerekse üslubunla faydasız olan sensin gördüğüm kadarıyla...
Ayrıca düzgün Türkçe ile konuşmak ve yazmak için edebiyatçı olmaya gerek yoktur. Türk olmak yeterlidir... Ama lafta değil...

Birincisi o imha değil imladır. İkincisi cümleler büyük harfle başlar. Üçüncüsü dahi anlamı taşıyan -de eki ayrı yazılır. Dördüncüsü, forumları bir araştır da ondan sonra konuş Hürrem'in kattıklarını. Gerek imha edici Türkçen gerekse üslubunla faydasız olan sensin gördüğüm kadarıyla...
Ayrıca düzgün Türkçe ile konuşmak ve yazmak için edebiyatçı olmaya gerek yoktur. Türk olmak yeterlidir... Ama lafta değil...
Ekleme:
Sonradan gördüm, bir de herkes -s ile yazılır, -z ile değil ve cümle sonlarına nokta konur. Bir Gül
Bu mesajdan alıntı yap

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 28-02-2008 #10
arkadaşlar böyle bir polemik başalattığım için özür dilerim bunlarıda konuşmak yorumlak gerek elbette ama her yerde olduğu gibi kendini iyi ifade edemeyenlere muhattap olmamakla kişiler cezanlandırılırlar ( bu benim nazarımda) galiba bende kendimi iyi ifade edemedim TÜRKÇEmle ki sizlerde beni cezalandırıyorsunuz fotoğraflarıma yorum yapmayarak. yinede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
gul

Kapat
Şifremi Unuttum?