bir harf'i kelimenin biraz üstüne veya altına almak

Illustrator - bir harf'i kelimenin biraz üstüne veya altına almak ...

kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir kelimenin içindeki bir harf'i kelimenin biraz üstüne veya altına nasıl alınacağını bir türlü beceremedim. harfi kelimeden ayırmadan, kelimeyi convert etmeden nasıl yapıldığı konusunda bir fikriniz varmı. Şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Window'dan character paletini açtıktan sonra, subscript ya da superscript yapacağınız yazıyı seçin. Eğer işaretli pencere (set the base line shift) görünmüyorsa açılır menüden show options seçin. (benimki zaten açık olduğu için hide options) İşaretli yere verdiğiniz + değer yazıyı yukarı taşıyarak superscript yapar; - bir değer ise subscript yapacaktır.bir harf'i kelimenin biraz üstüne veya altına almak
Bu mesajdan alıntı yap
kadiror isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiror

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-03-2010 #3
Window'dan character paletini açtıktan sonra, subscript ya da superscript yapacağınız yazıyı seçin. Eğer işaretli pencere (set the base line shift) görünmüyorsa açılır menüden show options seçin. (benimki zaten açık olduğu için hide options) İşaretli yere verdiğiniz + değer yazıyı yukarı taşıyarak superscript yapar; - bir değer ise subscript yapacaktır.bir harf'i kelimenin biraz üstüne veya altına almak
çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap