Bir iki tablet çalışması...

Deneme Çalışmalar - Bir iki tablet çalışması... ...

Bakunin21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bakunin21

Hiç Biri / İstanbul

Dosya16

Alt 29-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bakunin21

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dijital çizimde yeniyim. O yüzden üstadların tavsiyelerini dinlemek istedim. Resimleri laf olsun diye koymadım anlayacağınız Bir iki tablet çalışması...

Bu arada fark edileceği üzere çalışmalar tamamlanmış değil.
Bu mesajdan alıntı yap
Mayiisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mayiisa

Grafiker / Antalya

Alt 01-05-2011 #3
dijital çizimde yeni olan biri için bence başarılı olmuş devamını getirirsen çok daha güzel olacağından eminim. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 01-05-2011 #4
2d artist magazine diye bir e dergi var tüm sayılarını kesinlikle gözden geçir gerçekten müthiş çalışmalar var çok işine yarayacağına eminim işlerinde oldukça iyi yeni başlayan birine göre.
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 02-05-2011 #5
dijital çizimde yeni olan biri için bence başarılı olmuş devamını getirirsen çok daha güzel olacağından eminim. başarılar.
katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Bakunin21

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-05-2011 #6
hepinize teşekkürler, yorumlarınızı dikkate alacağım. az önce 2d artist magazine dergisini de inceledim. zaten bu tarz çizimleri gördükten sonra bende bir grafik tablet aşkı doğmuştu. zannediyordum ki tablet alırsam resim yapmak benim için kolaylaşacak. oysa detay olayına girince bu işin daha yorucu olduğunu fark ettim. endişem şu ki bu iş harcadığım zamana değer mi? Yani hazır fırça kullanmadan, saatlerimi harcayarak ortaya güzel bir şey çıkardığımı düşünüyorum ama insanlar 'hee photoshop'la yaptın demek?' şeklinde manidar bir tepki gösteriyorlar. Sanki 10 dakikada kopyala yapıştır yapmışım...
Bu mesajdan alıntı yap

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 02-05-2011 #7
Seni anlayabiliyorum ama asıl sorman gereken şey ben bu işi yapmak mı istiyorum ? evet diyorsan buna cevap olarak o zaman saatlerini günlerini haftalarını aylarını harcayabilirsin insanların yaptığın işlere ne diyeceklerini düşünüp durursan bu işin içinden çıkamazsın ilk önce kendini mutlu etmelisin daha sonra insanların fikirleri yada ne dedikleri gelir.

Bu iş zaten bir sanattır photoshopla yapmışsın diyen bir insanın sözlerimi buna değip değmeyeceğine hükmedecek bence hiç alakası yok insanlar senin yaptığın işe saygı göstermek zorunda ve bu şekilde aptalca yaklaşım gösterenlerin ne dedikleri de hiç önemli değil evet photoshopla yaptın ne olmuş ? Sen buna değer diyorsan iş biter.
Bu mesajdan alıntı yap

Bakunin21

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-05-2011 #8
Sağolasın Ahmet. Dediğin gibi önemli olan değmesi.
Bu mesajdan alıntı yap
Mayiisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mayiisa

Grafiker / Antalya

Alt 03-05-2011 #9
hepinize teşekkürler, yorumlarınızı dikkate alacağım. az önce 2d artist magazine dergisini de inceledim. zaten bu tarz çizimleri gördükten sonra bende bir grafik tablet aşkı doğmuştu. zannediyordum ki tablet alırsam resim yapmak benim için kolaylaşacak. oysa detay olayına girince bu işin daha yorucu olduğunu fark ettim. endişem şu ki bu iş harcadığım zamana değer mi? Yani hazır fırça kullanmadan, saatlerimi harcayarak ortaya güzel bir şey çıkardığımı düşünüyorum ama insanlar 'hee photoshop'la yaptın demek?' şeklinde manidar bir tepki gösteriyorlar. Sanki 10 dakikada kopyala yapıştır yapmışım...
şu sıralar böyle şeyler bana da sorunmuş gibi geliyor. fakat şöyle bir durum var artık iş bilgisayarlar üzerinden dönüyor. bu alanda bi sanat dalı da oluşmuş durumda. yani üzerine gitmek iyi olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2011 #10
İyide şöyle bir durum oluşmasın çizim yapamayan insanlar bile tabletle çizer ?! Yok öyle bir şey önce bunu öğrenmek lazım gölge, ışık, perspektif ve diğer her şey üzerine çalışmak lazım bu sadece farklı bir alan sihirli bir el değer ve sen müthiş bir çizer olursun gibi bir şey yok.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları