Bir ilanda ben vermek istiyorum!

Sonuçlanan İlanlar - Bir ilanda ben vermek istiyorum! Sponsorlu Bağlantılar Şuan çalışıyorum fakat patronum bana ve arkadaşlarıma ödeme yapamıyor. Bu site dışında bazı iş ilanlarına baktım ve artık yapılan broşürler ve kataloglar işveren tarafından portföy yerine konulmuyor. Bu ...

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Dosya22

Alt 22-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şuan çalışıyorum fakat patronum bana ve arkadaşlarıma ödeme yapamıyor.

Bu site dışında bazı iş ilanlarına baktım ve artık yapılan broşürler ve kataloglar işveren tarafından portföy yerine konulmuyor. Bu çalışmalar uzaylılar tarafından mı yapılıyor acaba neden böyle bir zihniyet ortaya çıktı merak ediyorum.

Halkla ilişkiler ve reklamcılık bölümü 2006 mezunuyum. Herzaman ilgilendiğim bölüm reklamcılık oldu. Eğitimimizde ps, freehand ve quark programlarıda vardı. Diğer programlarada hakim olabilmek için kadıköyde grafikerlik kursuna gittim.
9 ay yayın evinde çalıştım. Ödeme yapamadığı için 2 arkadaşımla beraber işten ayrıldık. Şuan bir promosyon şirketinde çalışıyorum, ayakta kalma çabasından bizimle ilgilenemiyor bile.

Çalışanından alanı dışında; muhasebe asistanlık vs. işler beklemeyen, maaşını ve sosyal güvenliğini çok görmeyen, mesailerle sosyal hayatını yutmayan, çalışanını verimsiz hale getirmeyen, kendine ve firmasına güvenen işveren arıyorum.

Herkese teşekkür ederim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bir ilanda ben vermek istiyorum! - Bir ilanda ben vermek istiyorum! ya da Bir ilanda ben vermek istiyorum! da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bir ilanda ben vermek istiyorum! İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Bir ilanda ben vermek istiyorum! | Bir ilanda ben vermek istiyorum!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ebril isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebril

Webmaster / İstanbul

Promise Ajans

Alt 27-07-2010 #3
Merhaba,

İşyerimiz avrupa yakası - cağaloğlunda

İlgilenirseniz lütfen ********* adresine cv'nizi gönderiniz.
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-08-2010 #4
İlanım günceldir.
İşverenin sözünü tutmaması dolayısıyla işimden ayrılıyorum. Cuma günü son iş günümdür.