bir inşaat firması için yapmış olduğum logo (çelik inşaat)

Logo Tasarımları - bir inşaat firması için yapmış olduğum logo (çelik inşaat) ...

esra karakuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra karakuş

Grafiker / Osmaniye

Alt 10-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk yaptığım logo çalışması lütfen eleştirlerde biraz vicdanlı olunbir inşaat firması için yapmış olduğum logo (çelik inşaat)bir inşaat firması için yapmış olduğum logo (çelik inşaat)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 10-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu sakın müşteriye gosterme,bence cok kotu.yani sunu soyle yap gibisinden yorumda bekleme benden.bence logoları cok ama cok incelemelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
tuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba

Grafiker / Adana

Alt 10-06-2008 #3
"bunu sakın müşteriye gosterme,bence cok kotu.yani sunu soyle yap gibisinden yorumda bekleme benden.bence logoları cok ama cok incelemelisin."

Bu sizin fikriniz kimsenin içindeki isteği kırmayınız ilk çalışmaya göre iyi zamanla deneyim kazanırsınız üzerinde biraz daha çalışın ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #4
çok karışık olmuş bence normal bir yazı yaz çelik inşaat diye yanınada sade bişi yaparsan bence daha iyi olur bu çok karış
Bu mesajdan alıntı yap
baygolge42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baygolge42(32)

Grafiker / Konya

Alt 10-06-2008 #5
"bunu sakın müşteriye gosterme,bence cok kotu.yani sunu soyle yap gibisinden yorumda bekleme benden.bence logoları cok ama cok incelemelisin."

Bu sizin fikriniz kimsenin içindeki isteği kırmayınız ilk çalışmaya göre iyi zamanla deneyim kazanırsınız üzerinde biraz daha çalışın ellerine sağlık
ya bu benim fikrim tabi ki,ben bir baskasının agzı ile konusmuyorum.benim fikirlerimi okeyler veya okeylemez.burda kimseyi kırmak incitmek değil niyetimiz.sadece daha yapıcı ve gordugumuz dogruları soylemeye calısıyoruz.eger yaptıgımız tasarımları buraya hiç bir fikir eleştiri beklemeden atacaksak neden atıyoruz.sonucta ayrı ve capraz fikirlerin eleştirilerin ve guzel paylasımların oldugu bir site,altını cizerek solemek istiyorum,kimseye bireysel anlamda kırıcı eleştiri yapmıyorum.saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet_ALPAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet_ALPAY

Grafiker / Bilecik

Alt 10-06-2008 #6
neden ağaç var onu anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
designerplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerplus

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Gaziantep

Bu çalışmayı hangi proğramda yaptın ?

Alt 10-06-2008 #7
Bu çalışmayı hangi proğramda yaptın ?

Paintte yapılmış gibi gözüküyor eğer corelde yaptıysan hiç söyleme proğramın bi şanı şerefi var yazık olmasın güzelim proğrama bir inşaat firması için yapmış olduğum logo (çelik inşaat)
Bu mesajdan alıntı yap
frozen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frozen

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2008 #8
ilk dedi fikir güzel ama tatil köyü logosuna benzemiş arkadaşın dediği gibi ismi sağına soluna bir ev dik olsun bitsin kasma bu kadar
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2008 #9
Grafikermi olmak istiyorsunuz? Yoksa bu logo işi sizin için sadece bir hobi mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-06-2008 #10
celik yazisi aynen kalabilir ancak digerlerini atip alta almayi bir dene birde mumkunse 2 rengin disina cikma derim kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, firması, icin, inşaat, logo, olduğum, yapmış