Bir İnşaat Firmasının Bloknot Kapağı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bir İnşaat Firmasının Bloknot Kapağı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Yorumlarınız ve eleştirilerinizle daha büyük grafiker olma yolunda ilerliyorum yorumlarınızı bekliyorum...

mebfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mebfb

Matbaacı / Amasya

Alt 12-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Yorumlarınız ve eleştirilerinizle daha büyük grafiker olma yolunda ilerliyorum yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 13-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ewt güzel olmuş fakat logoyu iki kere tekrarlaman biraz sıkıntı çıkarabilir bu konuda uzman arkadaşların tavsiyelerini alırsan iyi olur..
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2008 #3
sanırım hizalama bakımından 2 kere kullandın. fakat hiç te hoş bir görünüm vermez ve logoyu 2 kere kullanman firma sahiplerinide rahatsız edebilir. tasarımlarda çoğunlukla bir den fazla figür kullanmanı önermem. sadeliği bozmamak en güzeli.

fikirlerine sağlık! =)
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2008 #4
birden fazla figür derken, aynı figürü 2 kez kullanmamanı tavsiye ederim anlamındaBir İnşaat Firmasının Bloknot Kapağı
Bu mesajdan alıntı yap
xyzh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xyzh

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Konya

Alt 19-04-2008 #5
Web: E-maİl Yazmak Bence Bu Hata Herkes Web Sİte Adresİnİ Ve E-maİllİ Ayirt Edebİlİyor.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, bloknot, firmasının, kapağı, İnşaat