Bir inşaat şirketi için yaptığım çalışma Deneme İnşaat kaliteli yaşam merkezleri

Logo Tasarımları - Bir inşaat şirketi için yaptığım çalışma Deneme İnşaat kaliteli yaşam merkezleri Sponsorlu Bağlantılar YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Bir inşaat şirketi için yaptığım çalışma Deneme İnşaat kaliteli yaşam merkezleri
uzfeyzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzfeyzi

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
deneme inşaatın altındaki fonları kaldırıp bide öyle denesen sanki daha iyi olur iyi çalışmlar
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-08-2008 #3
İnşaat yazısıyla ilgili sorunu çözmelisin.Fontu değiştirmekten başlayarak. Birde "merkezleri" kelimesi garip duruyor.Daha açık,net ifade kullanmalısın yani "merkezi" şeklinde.
Bu mesajdan alıntı yap
uzfeyzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uzfeyzi

Grafiker / Kocaeli

bu şekilde mi?

Alt 09-08-2008 #4

biçimindemi?
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2008 #5
Fontlar zayıf. İnşaat sektöründe kalın karakterler hedefi 12 den vurur. Tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
ExcelancE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ExcelancE

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2008 #6
Ellerine sağlıkda güzel kardeşim bu çalışmada bi karamsarlık var, ne bilim böle cansız tatsız tuzsuz duruyor, bence alternatif bişeyler çalış, çok solgun, fikir çok güzel ama aklındaki fikri yansıtamamışsın gibi sanki, acizane görüşüm.
Bu mesajdan alıntı yap
sahin909 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahin909

Grafiker / Diyarbakır

Alt 25-08-2008 #7
cok basit durmus boyle delı dolu bısıler yapmaya calıs bence Bir inşaat şirketi için yaptığım çalışma Deneme İnşaat kaliteli yaşam merkezleri
Bu mesajdan alıntı yap
bayram7007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayram7007

Grafiker / Antalya

Alt 25-08-2008 #8
uzfeyzi hocam bu firma karaman'damı bilmiyorum ama ben bir Karaman'lı olarak sevmedim logoyu. firma ismini bold ve sade tut. hangi programı kullanıyorsun onuda bilmiyoru. ama karaman'ı anlatan veya inşaat sektörüne yakın fakat kalabalık objelerden kaçamanı taviye ederim. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2008 #9
birde şehir silüetleri her yerde kullanılır, web site tasarımlarında, kartvizitlerde, afişlerde, orda burda, logoda kullanmak bence çokta güzel durmuyor, oldukça basitleştiriyor..
Bu mesajdan alıntı yap
sehzade17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sehzade17

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 26-08-2008 #10
AAA_Logo programı ileyaptıysan fazla iyi bilmen gerekıyor o programı daha güzel seyler ortaya cıkar ozaman...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, ÇaliŞma, icin, inşaat, yaptiğim, şirketi