Bir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması

Dijital Sanat - Bir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması ...

Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a.
arkadaşlar normalde üsttekini beğenildi ve yapıldı ama ben alttakini beğenmiştim neyse
şimdi biliyorsunuz internet cafeler çoğunluk oyunlara döndü bende bu amaçlı biraz uçuk kaçık bişe yapayım dedimBir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması
belki bazıların hoşuna gitmeyebilir ama aldığım istihbaratlara göre tabela herkesin hoşuna gitmiş
geçenler sürekli baktıklarını söylediler zaten bizim milleti bilirsiniz adamlar abi yazı büyük olsun dikkat çeksin der al işte dikkat çeken bir tabelaBir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 09-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence ikiside güzelll ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 09-06-2007 #3
Bu kadar çok maskot olmasını yada böyle dolu dolu bir tabela olmasını müşteri istedi değilmi ?...
Bu mesajdan alıntı yap
graf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-06-2007 #4
gökhana katılıyorum müşterinin tercihi mi ?yoksa sizin müşteriye sunumunuz mu?müşteri beğendiyse bile onu ikna edemedinizmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 09-06-2007 #5
gökhana katılıyorum müşterinin tercihi mi ?yoksa sizin müşteriye sunumunuz mu?müşteri beğendiyse bile onu ikna edemedinizmi?

Müşteri bazı zamanlarda ikna olmuyor benimde başıma çok kez geldi. Bunun gibi anlatılmıyor bazı yerlerde.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-06-2007 #6
müşterinin isteği tabelasında pc oyunlarının olması bende benim hoşuma giden oyunların güzel resimlerini tabelaya koydum birde ben fazla ikna etme derken elimden geldiği kadar ikna etmeye çalışıyorum baktım yine kendi bildiğini okuyursa sen bilirsin diyorum müşteri her zaman haklıdır( bu lafı birisine yediricem ama ne zamanBir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 09-06-2007 #7
bu işi müşteri yapmış onun için yorum yok Bir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması ama emeğine sağlık ziyanlar
benim en çok dikkatimi çeken konu şu; bu gibi iş yerlerinden pc i oyun harici kullanan yok ama kapısında yada tabelasında cafe yazıyor oraya lüx atari salonu yazılsa daha uyumlu ve güzel olmaz mıBir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2007 #8
emeğine sağlık ziyankar evet dikkat çekici olmuş bence amacına ulaşmış.
Bu aarada ben de 2. yi daha çok beğendim Bir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması superman tabeladan çıkacak gibi duruyo.
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-06-2007 #9
belgin teşekkür ederim ama supermam değil spidermanBir İnternet Cafeye Yaptığım Tabela Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
eagle_turk007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eagle_turk007

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 09-06-2007 #10
GÜzel OlmuŞ Ellerİne SaĞlik KardeŞİm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
internet cafe tabela, internet cafe, guzel internet cafeler, agcaguney cafe, oyun, oyun tabelasi