Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..

Serbest Çalışmalar - Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha.. ...

demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

kötü bir çalışma olmuş, iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2009 #3
Bu tarzda eleştirmeniz başınıza çok iş açar, ben bizzat denedim Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..
Bu mesajdan alıntı yap
organic.candy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

organic.candy(26)

Grafiker / Bursa

Alt 25-07-2009 #4
biraz daha detaylara inerek ve ışık gölgesine dikkat ederek çalışsanız daha iyi olur iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 25-07-2009 #5
Yapılan çalışmaların forumda paylaşılma amacı bize yapılan yorumlar içinde, kendimizi geliştirmek doğruyu yanlışı bulmak, kötü olmuşsa neden olmuş,başarılı olmuşsada hangi bakımından hangi kısımları, bunları belirtmek arkadaşlara daha çok yardımcı olucaktır.

Çalışma leke tarzında çalışılmış o yüzden pek ayrıntı aranmıyor,ama baş vucuda göre daha büyük olmuş ,yüz güzelliğinden veya çirkinliğinden bahsetmiyorum çünkü karekter çalışması istenildiği şekilde olabilir,vucudu biraz daha özenli olabilirdi sol ayakkabısının duruşu ve topugunda problem var birde eller kaybolmuş görünseydi daha iyi olurdu emeğinize sağlık kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Miraç ÖZTÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Miraç ÖZTÜRK(37)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-07-2009 #6
burnunu beğenmedim Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha.. onun dışında güzel görünüyor elinize sağlık Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-07-2009 #7
Buraya bir çalışma konuyor, öneri ve eleştiri bekleniyorsa; ve amaç kendini geliştirmek ve yapılan hataları yenilememek için ise...kötü veya iyi demeniz ona birşey kazandırmaz. Kötü ise eğer; neler olmamış, nasıl olmalıydı? şeklinde düzeltmeniz daha mantıklıdır. Neyse konumuz bu değil.

Hayal gücünü yansıtan bir karekter; o yüzden güzel çirkin-düzgün yamuk- iyi kötü diye değerlendiremeyiz. O çalışmayı yapan kişinin hayalidir. Sadece ayakkabının sağ topugun da sorun var, onu da düzeltirseniz daha iyi olacak.

Ellerinize sağlık.
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #8
Kötü olmasının sebebini öğrenebilirmiyim arkadaşım.Bu konuda yeniyim ve eleştirilere açığım ama yaptığınız yorumu dahada acıklayıcı yazarsanız sevınırım..Yinede teşekkür ederimBir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..

biraz daha detaylara inerek ve ışık gölgesine dikkat ederek çalışsanız daha iyi olur iyi çalışmalar.
Yorumnuz için teşekkür ederim.

Yapılan çalışmaların forumda paylaşılma amacı bize yapılan yorumlar içinde, kendimizi geliştirmek doğruyu yanlışı bulmak, kötü olmuşsa neden olmuş,başarılı olmuşsada hangi bakımından hangi kısımları, bunları belirtmek arkadaşlara daha çok yardımcı olucaktır.

Çalışma leke tarzında çalışılmış o yüzden pek ayrıntı aranmıyor,ama baş vucuda göre daha büyük olmuş ,yüz güzelliğinden veya çirkinliğinden bahsetmiyorum çünkü karekter çalışması istenildiği şekilde olabilir,vucudu biraz daha özenli olabilirdi sol ayakkabısının duruşu ve topugunda problem var birde eller kaybolmuş görünseydi daha iyi olurdu emeğinize sağlık kolay gelsin...
Teşekkür ederim.Çizdiğim çalışmalarda genelde baş kısmını büyük yapıyorum nedeni belirsiz hoşuma gittiğinden sanırsam.Bu sayede yanlışlarımı görüyorum.
Açıklayıcı yorumunuz için teşekkür ederim.

burnunu beğenmedim Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha.. onun dışında güzel görünüyor elinize sağlık Bir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..
Teşekkür ederimBir Kadın İlüstrasyon çizimim daha..

Buraya bir çalışma konuyor, öneri ve eleştiri bekleniyorsa; ve amaç kendini geliştirmek ve yapılan hataları yenilememek için ise...kötü veya iyi demeniz ona birşey kazandırmaz. Kötü ise eğer; neler olmamış, nasıl olmalıydı? şeklinde düzeltmeniz daha mantıklıdır. Neyse konumuz bu değil.

Hayal gücünü yansıtan bir karekter; o yüzden güzel çirkin-düzgün yamuk- iyi kötü diye değerlendiremeyiz. O çalışmayı yapan kişinin hayalidir. Sadece ayakkabının sağ topugun da sorun var, onu da düzeltirseniz daha iyi olacak.

Ellerinize sağlık.
Kolay gelsin...

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #9
baş çok büyük,sol ayakkabının topugu havada duruyor sanki.,boyun başa göre orantısız,dişler olmamış + ellerde olmamış varmı yokmu bell idegil, iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2009 #10
baş çok büyük,sol ayakkabının topugu havada duruyor sanki.,boyun başa göre orantısız,dişler olmamış + ellerde olmamış varmı yokmu bell idegil, iyi çalışmalar
Buda benim hayalimdeki çizimdi..Yorumunuz için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları