Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır...

Tipografi Tasarımları - Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır... Sponsorlu Bağlantılar...

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 29-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

starpublicite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

starpublicite(30)

Baskıcı / Karaman

Alt 29-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
guzel olmus
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-01-2009 #3
guzel olmus
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #4
gorseli gercek imajdan kullanabilirdiniz dahada iyi olurdu ve keşke arka planda da bununla ilgili bişeyler yazıyor olsaydı emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-01-2009 #5
Benim için önemli olan görseli çizmekti,çok iyi olmasamda kendi yaptığım birşeyi kullanmak daha güzel geliyo.Arkada yazılanları okuyabiliyor musunuz Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır... Teşekkür ederim yorumun için.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #6
Keşke Türkçe harfler ve Türk motifleri kullansaydın. Kahve tipografisini görmek isterdim, zaten kahve Türk kültürünün bir eseridir, yanılıyor muyum, daha hoş olmaz mıydı?
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #7
Keşke Türkçe harfler ve Türk motifleri kullansaydın. Kahve tipografisini görmek isterdim, zaten kahve Türk kültürünün bir eseridir, yanılıyor muyum, daha hoş olmaz mıydı?
katılıyorum türk kahvesi olabilirdi ...emeğinize sağlık genel olarak hoş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap

bilgilknur(36)

Alt 29-01-2009 #8
Hımm öyleyse hemen bi Türk kahvesi yapmak görevim olsun Önder Bey Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır...
Teşekkür ederim "damla1" beğendiğine sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2009 #9
teşekkürler önder hocam aslında bende tam olarak bunu soylemeye calışmıştım bizim kültürümüz ve tamamen bizi yansıtmalı motifleriyle hatlarıyla birde o şekilde denemeni isterim başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
taner6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

taner6767

Grafiker / Zonguldak

Alt 29-01-2009 #10
Selamlar üzülerek söylemek istiyorum bence sadece kes yapıştır gibi duruyor.biraz daha özen ve çalışma yaparken acale etmesen daha ıyı olurdu gıbı sankı atayım siteyede ne olursa olsun gibi bir düşünce içinde hazırlanmış.neyse biraz daha özen gösterirsen olur.Birde photoshopta mı yapıldı yoksa paınt mı bılmek ısterım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, hatiri, kahvenin, vardir, yil