bir kart vizit calışması daha

Deneme Çalışmalar - bir kart vizit calışması daha ...

neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 20-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar calışmaya devam ediyorum buda yeni çalışmalrımdan yorumlara hazbir kart vizit calışması dahaırım:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hhtekin81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hhtekin81(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha aşman gereken çok yol var.
tasarım aşamasına geçmeden önce
iyice bir araştırma yapmanı tavsiye ederim öncelikle
o zaman işlerini daha iyi sunarsın bizde yorumlarız.
iyi çalışmalar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2009 #3
kartvizitin boyutlarında sorun var neredeyse kare olmuş, ayrıca üst taraftaki tek renk sadeceliğini alt taraftaki çok renklilik bozmuş elinizdeki desenleri daha düzenli kullanarak daha güzel kartvizitler yapabileceğinizi düşünüyorum, kısacası bu kartviziti beğenmedim ama bizlerle paylaştığınız için teşekkürler elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 21-03-2009 #4
yorumlar için tesekkür ederim evet aşmam gereken cok yol var biliyorum zaten daha cok yeniyim cok calışıyorum şimdilik elimden gelen bunlar biliyorm cok iyi çalışmalar yayınlanıyor onlarla kıyaslayamam bile ama ileride daha iyisi olacak!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2009 #5
evet bencede sorun var boyutlarda ve bana düğün salonunu anımsattı nedense :angel:
Kartvizit tasarımı hakkında araştırma yapmalısınız...
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 21-03-2009 #6
Başlığın kurallara aykırı bi dahakine daha dikkatli olursun bir kart vizit calışması daha

Çalışmalarına başlamadan çalıştığın konu hakkında bilgileri edin öncelikle. Boyutları olsun veya desenler olsun. Bunun için verceğim link sana yardımcı olacaktır.

Kartvizit ve Adres Kartları

Bence her zaman ''sade ve şık'' , amacına uygun çalışmalar yapmayı dene.

Şuanki gördüğüm kartvizitte çok karmaşıklık var bir kart vizit calışması daha
KArtvizite daha adres , şahıs bilgileri gelicek onlarıda ekledik mi tamamdır , çık işin işinden çıkabilirsen bir kart vizit calışması daha

Ama azmin sonu zaferdir böyle böyle öğreneceksin. Ve ortaya çok daha iyiyleri çıkacak. bir kart vizit calışması daha

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
narabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narabi

Grafiker / Van

Alt 21-03-2009 #7
yorumlar için tesekkür ederim evet aşmam gereken cok yol var biliyorum zaten daha cok yeniyim cok calışıyorum şimdilik elimden gelen bunlar biliyorm cok iyi çalışmalar yayınlanıyor onlarla kıyaslayamam bile ama ileride daha iyisi olacak!!!!!
bence kendini küçük görme yinede kartın ebatlarında belki sorun olabilir ama ben çalışmayı çok ama çok beğendim. Ben tecrübesiz miyim? ASLA formda açtığım konular ve photoshop da ettiğim yardımlara bakarsan tecrübesiz olmadığımı anlarsın çalışman çok hoş.HEM TASARIM ÖZNEL BİR KAVRAMDIR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR EMEĞİNE SAĞLIK...
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2009 #8
Hiç bir zaman çalışmalara kötü denerek kestirip atılmasından yana değilim zaten ama dediğim gibi çalışmaya başlamadn önce iyi bir araştırma yapmalısın.. Yardım isterim dersen onada varım bir kart vizit calışması daha

amacım kesinlikle seni incitmek değil neva bizde en başlarda çok kötü çalışmalar yaptık halada prf. sayılmam bence ama araştırma yapılması gerektigini kabul edelim ilk önce bir kart vizit calışması daha
şimdi narabi'ye sormak istiyorum ,tecrübeli birisi olarak bu kartvizit senin için hazırlanmış olsa kabul edermiydin?

Başarılar bir kart vizit calışması daha

:angel:
Bu mesajdan alıntı yap

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 21-03-2009 #9
arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim hepsini dikkate alıcam narabi arkadaşım beyendiğin içinde teşekkür ederim kendimi küçük görmüyorum tabiki ama nerde olduğumuda bilen biriyim cok çalışmam gerektiğinide...tartışmanında anlamı yok bence grafisop arkadaşım herkesin görsel anlayışı farklı buda tartışılmaz diye düşünüyorum ama önerileriniz benim için cok önemli cok teşekkür ederim tekrar tekrar...
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2009 #10
hayatım ben burada görsel anlayıştan bahsetmiyorum bu konu görselliğin dışında ,kurumsal çalışmalardaki kurallara aykırı bi hale gelmiş ben bunu düzeltmeye çalıştım sadece ayrıca kimsenin tartıstıgıda yok merak ettim ve sordum yardımcı olmak isteyenlere bu şekilde davranmamalısın...

Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları