bir kartvizit çalışması da benden

Serbest Çalışmalar - bir kartvizit çalışması da benden Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar, şimdilik resimleri nasıl yüklersem daha iyi görüntü alırım,onu çözemediğimden acemiliğime verin . zaten renklerde *.cdr formatında olmadığı için biraz bozulmuş .ama şöyle şekil itibariyle bana yardımcı olabilir ...

Alt 15-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar, şimdilik resimleri nasıl yüklersem daha iyi görüntü alırım,onu çözemediğimden acemiliğime verin . zaten renklerde *.cdr formatında olmadığı için biraz bozulmuş .ama şöyle şekil itibariyle bana yardımcı olabilir misiniz?
ilk önce renkleri kart sahibi istedi. bende adres vs. bilgilerini olesine yazdım oraya.çünkü tam karar vermedim nerde dursa ,durmasa...
sonra yukardan aşağıdan ve yanlardan 2şer mm boşluk bırakmıştım ama gif olarak export edince boşluklar gitti boyutu büyüdü. açıkçası hiç gif e çevirmemiştim.o yüzden acemiliğimi mazur görün lütfen. unutmayalım ki bilmemek değil; ÖĞRENMEMEK ayıp.
bana yardımcı olup fikirlerini paylaşıcak olan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 15-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarım konusunda kendini daha çok geliştirmen lazim. özürdilerim ama olumsuz bir şekilde yorum yapmıyacağım yerleri arıyorum şu an. üzgünüm bir kartvizit çalışması da benden

iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
kahin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kahin23(36)

Grafiker / Konya

Alt 15-11-2007 #3
tasarım konusunda kendini daha çok geliştirmen lazim. özürdilerim ama olumsuz bir şekilde yorum yapmıyacağım yerleri arıyorum şu an. üzgünüm bir kartvizit çalışması da benden

iyi çalışmalar...
Katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 15-11-2007 #4
renkler birbiriyle uyumsuz birbirine girmiş + kullandığın logo ve yazılar yine kahverengi zeminde kaybolmuş ... eksikler çok breezeswind istersen kartvizit örneklerini incele renk kullanımlarını font kullanımlarını gözden geçir yazıların yerleşimine bak eminim faydası olacaktırbir kartvizit çalışması da benden
örnek kartvizit tasarımlarına bakmak istersen buradan şablonları indirebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

teşekkür ederim

Alt 15-11-2007 #5
renkler birbiriyle uyumsuz birbirine girmiş + kullandığın logo ve yazılar yine kahverengi zeminde kaybolmuş ... eksikler çok breezeswind istersen kartvizit örneklerini incele renk kullanımlarını font kullanımlarını gözden geçir yazıların yerleşimine bak eminim faydası olacaktırbir kartvizit çalışması da benden
örnek kartvizit tasarımlarına bakmak istersen buradan şablonları indirebilirsin...
ben daha önce hiç kartvizit yapmadım o yüzden acemiyim dediğim gibi. ama açıklamalı mesajın çok hoşuma gitti yani eleştiriyi nerelere yaptığın,ve benim nerelere dikkat etmem gerektiği( sanırım heryeri:lolbir kartvizit çalışması da benden konusunda açıkça yazmışsın sağol. forumda şablonlar indiriyorum şimdi.
şunu halletsem benden mutlusu olmayacak. çok teşekkür ederim tekrar.
yapıcı eleştirin için.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 29-05-2008 #6
sllm arkadaşlar bişi sorcam ya bu karrtvizitllerin ebatı kaça kaç normalde :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
BUYUDUKCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #7
beyaz zemin üzerinde çalışırsan daha iyi olur sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #8
birde yazı karakterlerini değiştirsen bi de öyle denermisin tekrar göndermeni bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2008 #9
kartvizit ebadı 9x5 cm. yada 8.5x 5.5 olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2010 #10
olmamış maalesef