bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon

Kartvizit Tasarımları - bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon ...

ramazan_5842 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Dosya19

Alt 14-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ileride açmayı düşündüğümüz dükkanın kartvizit çalışması...
...umarım beğenirsiniz...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burcus91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcus91(26)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel olmuş sade bir kartvizit emeğine sağlık ama bence telefon numarasını kapatmasaydınız ilerde açacağınız işyerinize şimdiden müşteri bulabilirdiniz bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve DekorasyonDbir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon
Bu mesajdan alıntı yap

burcus91(26)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #3
ayrıca bu gülme şeklinin yazıyı gönderdikten sonra böyle çirkin yeşil bişe çıkacğını bilsem gülmezdim bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon)))
Bu mesajdan alıntı yap

burcus91(26)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #4
bir de bi imla hatası gördüm orda dekarasyon değil dekorasyon olmalıydı bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon
Bu mesajdan alıntı yap
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #5
Farklı altarnatifler de düşünebilirsiniz, renk ve fontlar için. Zeminde sıkıntı var galiba beyazlık gözüküyor. Emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #6
bir de bi imla hatası gördüm orda dekarasyon değil dekorasyon olmalıydı bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon
haklısınız gözümden nasıl kaçtı anlamadım doğrusu .bende farkettim ama mesajı nereden düzenleyeceğimi bulamadım.ne ise bari düzenlenmiş şekli burada olsun.
...yorumlarınız için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #7
Farklı altarnatifler de düşünebilirsiniz, renk ve fontlar için. Zeminde sıkıntı var galiba beyazlık gözüküyor. Emeğinize sağlık
üzerinde çalışılınca daha güzel alternatif fikirlerin ortaya çıkacağına eminim.yalnız ben daha soğuk renkleri sevdiğim için böyle bir ton seçtim.çalışmayı ilk halinde yayınladığım için üzeride bazı kusurlar olabilir.inşallah bu photoshop konusunda biraz daha tecrübe kazanınca diğer çalışmalarımıda yayınlama imkanı bulurum.teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #8
üzerinde çalışılınca daha güzel alternatif fikirlerin ortaya çıkacağına eminim.yalnız ben daha soğuk renkleri sevdiğim için böyle bir ton seçtim.çalışmayı ilk halinde yayınladığım için üzeride bazı kusurlar olabilir.inşallah bu photoshop konusunda biraz daha tecrübe kazanınca diğer çalışmalarımıda yayınlama imkanı bulurum.teşekkürler.
Kartvizit vb işleri vektörel bir programda(ai,fh gibi) yapmanızı nacizane öneririm. Daha sağlıklı sonuçlae elde edebilirsiniz. Photoshop da yapılamaz diye bişey yok tabi. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

ramazan_5842(28)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 15-10-2010 #9
Kartvizit vb işleri vektörel bir programda(ai,fh gibi) yapmanızı nacizane öneririm. Daha sağlıklı sonuçlae elde edebilirsiniz. Photoshop da yapılamaz diye bişey yok tabi. Kolay gelsin.
dediğiniz programları araştırıyorum.şu kpss sınavı bi geçsin hemen kullanmaya başlayacağım inşallah.önerileriniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

burcus91(26)

Öğrenci (Diğer) / Konya

Alt 16-10-2010 #10
allah kolaylık versin başarılar bir kartvizit denemesi... Karamehmetoğullar Yapı ve Dekorasyon
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları