Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi|

Logo Tasarımları - Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi| Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar moralim bozuk İlk defa bir müşteri logoda beni bu kadar kastı. Kadının dediği şey şu " bu logo farklı değil, diğer kimya şirketleri de benzer işler yapıyor ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar moralim bozuk Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi| İlk defa bir müşteri logoda beni bu kadar kastı.
Kadının dediği şey şu " bu logo farklı değil, diğer kimya şirketleri de benzer işler yapıyor ". Sorunum şu: Hem marjinal hem de kimya ile alakalı ne yapabilirim? Aklım almıyor :S

eski logo bu

bunlar son gönderdiklerim.

bunlar geçen hafta gönderdiklerim.

acaba logo değilde logotype mı denesem ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben olsam son görseldeki 2. yi kullanırdım elinize sağlık Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi|
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-03-2011 #3
ahh ahh bir de o kadın beğense Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi|
teşekkür ederim. . .
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #4
Yanlış anlamayın lütfen ama son gönderdiklerinize de müşteriniz aynı yorumu yapacaktır. Yine standartın dışına çıkamamışsınız. Sembollerin çevresine konmuş farklı yazıtiplerinden başka bir şey yok. Eski logodaki gibi bir yol izleseniz, yani harflerle oynayıp harflerden sembolik bir şey çıkarsanız nasıl olur?

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-03-2011 #5
Yanlış anlamayın lütfen ama son gönderdiklerinize de müşteriniz aynı yorumu yapacaktır. Yine standartın dışına çıkamamışsınız. Sembollerin çevresine konmuş farklı yazıtiplerinden başka bir şey yok. Eski logodaki gibi bir yol izleseniz, yani harflerle oynayıp harflerden sembolik bir şey çıkarsanız nasıl olur?

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.
estafirullah Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi| Artık yorumları yaparken çekinerek yapıldığını hissediyorum Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi|
Benim isteğim de bu zaten. Birileri farklı yorum yapsın ki birşeyler yapabileyim.
Buraya aa harika olmuş demeniz için falan koymadım zaten resimleri. Eksik yanımı görün ve söyleyin diye koydum.

Eski logolardan kastınız hangisi bilemiyorum ama en altaki logolarda kimya şişesine bc harfleri vermek; aklıma gelen en iyi yöntem idi. (2. numaralı çalışma alttaki)
artık çaresizim aklımda fikir yok. Son bir şey deneyeceğim. O da logotype ama ondan önce biraz fikir edinmek istiyorum.. Yorumlarınız benim için değerli.
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 21-03-2011 #6
@Özgüll arkadaşıma katılıyorum... Kimya Şirketinin eski logosu tarzında, Harfler ile oynayıpta bir tasarıma ulaşmayı denerseniz bence daha mantıklı olcaktır, çünkü yaptıkların beğenilmiyor ise akıllarında kalıplaşmış birşey var demektir, Belkide eski logolarının tarzında birşey beklentisi içerisindedirler...

Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-03-2011 #7
evet karar verdim logotype deniyorum Bir kimya şirketi için logo |yine beğenilmedi| sağolun
Bu mesajdan alıntı yap
istakozzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istakozzz

Grafiker / Adıyaman

Alt 22-03-2011 #8
güzel kardeşim işin içine biaz katsan diyorum hani böylece farklılık yarabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 22-03-2011 #9
güzel kardeşim işin içine biaz katsan diyorum hani böylece farklılık yarabilirsin...
anlayamadım ne katsam ?
Bu mesajdan alıntı yap