Bir kitap çeşidi yardım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bir kitap çeşidi yardım ...

Bir kitap çeşidi yardım
darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Bir kitap çeşidi yardım

Alt 24-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

benim ufak bir sorum olacak bazı kitaplar var hareketli orogami gibi kitapkar bunlara ne deniyor çocuk kitaplarında çoğunlukla çocuk kitaplarında kullanılan bir teknik sanırsam kitapların üzerindeki objeler nesneleri hareket ettirebiliyorsun o kitaplara ne ad veriliyor bilen varsa yardımcı olurlarsa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hareketli Kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliştiriyor, genelde 2 ve 5 yaş arası kullanıyor diye duymuştum, zaten kitabın genel bir adı yok, diğerlerinden farkı hareketli olması, adı hareketli kitap, zaten bir adı varsa bence bu ad çok öenmli değil, hareketli kitap beyazıtda, sultanahmetde görmüştüm
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2009 #3
benim amacım o kitapların adı varsaki öğrenip incelemek nasıl yapılıyor diye yapımı zor ise yapan birilerini bulmak teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2009 #4
yanlış hatırlamıyorsam, geçen seferde birisi , 3 şişeyi sormuştu , senmiydin soran tam emin değilim, Bir kitap çeşidi yardım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2009 #5
Bir kitap çeşidi yardım 3 şişe derken 3 elemeti simgesi demiş tin onu diyorsan evet Bir kitap çeşidi yardım neden ki onu hallettim kendimiz yaptırdık promosyoncularda bulamadım ölçülerinden her şeyini hallettim Bir kitap çeşidi yardım
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-12-2009 #6
Peki bunun graficafe bölümünde işi nedir sorabilir miyim?

Kitaplar ile ilgili kategori mi bulamadınız da bu kategoriye konunuzu açtınız?

Arkadaşlar! Bizler sizlere sürekli kuralları hatırlatmak zorunda mı kalacağız? Neden kurallara uymuyorsunuz. Kurallar toplum içinde uyumlu ve bir birini rahatsız etmeden yaşayabilmenin tek yoludur! Neden ısrarla hep aynı hataları tekrar tekrar bize söylettiriyorsunuz?

Aynı sorun ya da soru ile bir başkası gelse ve kitap bölümüne baksa sizin burada açtığınız konudan bir haber arayıp dursa da bulamayacak!

Lütfen foruma üye olurken kuralları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi üyeliğiniz ile onayladığınızı unutmayınız. Zira forumla ilgili her hangi birinize bir ceza verildiğinde suçu yönetimde değil yaptığınız kural ihlallerinde arayınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2009 #7
Bir kitap çeşidi yardım volkan bey bana göre en uygun bölümdü tartışmaa açabileceğim tam anlamı ile soracağım soruya uygun bir bölüm bulamadım bende buraya açmayı tercih ettim ne var ki bunda bu kadar celallenmeye degermi Bir kitap çeşidi yardım
Bu mesajdan alıntı yap

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 06-01-2010 #8
Bİr türlü yapan bilen bulamadım hiç türk tasarımcı yokmu bu kitaplardan yapan ilginç :S
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #9
aklıma gelmiyo ya benim kardeşimde de vardı ondan
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2010 #10
ama 3 boyutlu hikaye kitapları olarak bakarsanız birşeyler çıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları