Bir Kitap Lütfen...

Afiş Tasarımı - Bir Kitap Lütfen... ...

Bir Kitap Lütfen...
ZiyanKaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZiyanKaR(30)

Hiç Biri / Iğdır

Bir Kitap Lütfen...

Alt 03-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar konu zaten resimden belli oluyor...Duyarlı her bireyin anlayacağını umuyorum.

Bir Kitap Lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

matri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matri(47)

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 03-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oldukca basarili bir calisma olmus.. cocuk resmi calismaya farkli yorumlar katabilir... kitap yardimini ima eden baska bir resim konulabilir belki..
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Please!

Alt 04-05-2009 #3
Daha fazla yaratıcılık Bir Kitap Lütfen...

Ya Arkadaslar Moderatörler Arkadasların Koydukları Resimlerin Boyutlarını Ya Güzel Küçük bir Boyuta Getirin Yada Bir Şart Koyun Yüklenirken Çok Beklıyoruz Tek sıkıntısı Olan Ben Değilimdir Sanırım.. şimdiden teşekkurler:crying::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

ZiyanKaR(30)

Hiç Biri / Iğdır

Alt 04-05-2009 #4
Yorumlarınız için teşekkür ederim... resim boyutu konusuna gelince bende bi sıkıntı çıkmadı o yüzden boyutuyla oynama gereği duymadım.
Bu mesajdan alıntı yap
wed-design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wed-design

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 04-05-2009 #5
Fontlar dışında her şey iyi daha iyi fontlar kullanılabirdi. Sanki fontlar afişten ayrı durmuş gibi.
Bu mesajdan alıntı yap

ZiyanKaR(30)

Hiç Biri / Iğdır

Alt 04-05-2009 #6
evet o konuyu bende çok düşündüm ama konu gibi sade bişeyler kullanmayı kararladım...
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2009 #7
Emeğine SağlıkBir Kitap Lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap
serhangenc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhangenc

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 05-05-2009 #8
bence pek başarılı bir çalışma olmamış..fontlar neden değişik değişik ve kimisi italik kimisi düz?
sadece yazılar değil resim de zeminden ayrı gibi durmuş.resmin kenarları yumuşatılabilirdi..
ya da kenarlara doğru artan siyah olabilirdi..yazılar ise artalan ve resme yakın renkler olmalıydı vs.
emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

ZiyanKaR(30)

Hiç Biri / Iğdır

Alt 05-05-2009 #9
bence pek başarılı bir çalışma olmamış..fontlar neden değişik değişik ve kimisi italik kimisi düz?
sadece yazılar değil resim de zeminden ayrı gibi durmuş.resmin kenarları yumuşatılabilirdi..
ya da kenarlara doğru artan siyah olabilirdi..yazılar ise artalan ve resme yakın renkler olmalıydı vs.
emeğine sağlık..
Eleştirileriniz için teşekkür ederim iğneliyici amaçlı demiyorum sayenizde açıklarımı gördüm...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap