Bir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants

Deneme Çalışmalar - Bir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants ...

genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle herkese merhabalar arkadaslar...Vakit buldukca sizlere yaptıgım calismalari paylasiyorum ve yorumlarınız geldikce seviniyorum.Gosterdiginiz özen icin herkese tesekkur ederek paylasımıma başlıyorum.Size olman fakat çekilmeyen bir filmin kendim tarafından tasarlanmıs halini paylasacagım bugun...:roflBir Korku filmi afisi tasarımım The OccupantsNe güzel kurdum cümleyi amaBir Korku filmi afisi tasarımım The OccupantsukeBir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants Evet karsinizda benimdeğimimle bir kürkğ filmi olana occüpantss filmi tasarımı

Kullanılan metararraller ev dag resmi ve göz...Nasıl yaptım klasik birlestirme taktiklerini kullandım arkadaslar ama evin bulundugu ortam gunluk guneslik ve daglarin kısmı aydınlıktı bol bol mask kullandim efekledim daha sonra evden isik verdim ortaya bu cikti yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Peki genc18.

Evden çıkan ışık oldukça iyi ama afişin geneli çok karanlık olmuş.
Düşünsene bir sinema önünde bu afişi insanlar görmeden karanlık bir şey sanıp geçebilirler.
Fontların daha değişik olmalı.

Bir de, düzgün türkçe ile yazabilirsen seni daha kolay anlayacağım Bir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #3
Ya hiiç sorma suan kendi bilgisayarımda değilim klavyede yede hiç alısamadım hızlı yazcam diye paso hata yapıyorum...Ya şu karanlık olayını cozemdim ama haklısın bir baska paylasmımda gene karanlık oldu...Cmykdan rgbye cekince boyle oluyo bir daha net için caliscaksam direk RGB caliscam.Isık basit bir yontemle yaptim soft ligtBir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants Guzel yorumun için tesekkur ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Drawing-Freak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drawing-Freak

Hiç Biri / Antalya

Alt 14-01-2009 #4
fontlar basit kalmış ve göz yassılaşmış azıcık ve anatomisi bozulmuş onun dışında iyi gözüküyor ve ayrıca korku filimi sevenler daha çok esrarengiz ve karanlık afişleri severler yani kanımca öyle.
Bu mesajdan alıntı yap
djmatrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djmatrak

Webmaster / İstanbul

Alt 14-01-2009 #5
bide balta eklede ortama uyumluluk sağlasın, kanlı bir balta fena olmaz Bir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-01-2009 #6
Göz ve orman birleşimi başarılı fakat göz ve ev için aynı şey kesinlikle söylenmez..Belki ekran ayarlarından, belkide biraz aceleye geldiğinden 2 resim arasındaki geçiş olmamış.
Solda zeminden bağımsız text ten kopuk siyah kare var?
Fontlar çok zayıf..Korku filmlerinde typografi ve resim bütünlüğüne verilen önemi söyleme gerek yok sanırım..
Hepyek e afişin karanlık ve dikkat çekmiyeceği uyarısına katılıyorum.
Ve son olarak ta sen yine içini dökmeden belirteyim..Bukadar çok resim kullanmana gerekte yok..Tek resim, çarpıcı typografi çalışması bütünlük sağlar..Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #7
Yorumlarınız için tesekkur ederim arkadaslar dediklerinizin hepsini dikkate alıyorum.Bu arada yok içimi dokmucem ustadlar bu cunku haklısınız.Gorusler dogmatik değildir...Gorecelidir herkesin ayrıntısa onem ver ki herkes beğensin tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
Drawing-Freak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drawing-Freak

Hiç Biri / Antalya

Alt 14-01-2009 #8
creedwar'a tek resim konusunda katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #9
Yorumlarınız için tesekkurler arkadaslar...
Bu mesajdan alıntı yap
unixer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unixer

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-01-2009 #10
Photoshop Secrets eğitimlerindeki uygulamalarından biri diye hatırlıyorum bunu.Başarılı uygulamışsın.Yazının arkasına kare yapmasan daha iyi olabilir bence.(What they left behind ile başlayan yer).İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisi, bir, filmi, korku, tasarand#305mand#305m, tasarimim