Bir Kuaför İçin A4 3 Kırım Broşür Demosu

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Bir Kuaför İçin A4 3 Kırım Broşür Demosu Sponsorlu Bağlantılar Bir kuaför için hazırlıyorum, yorumlarınızı beklemekteyim....

inanhuseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inanhuseyin

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 23-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir kuaför için hazırlıyorum, yorumlarınızı beklemekteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dogukan2002_01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukan2002_01

Grafiker / Adana

Alt 24-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. broşürün dış ortadaki renkli vektörel görseller anlamsız durmuş
2. broşür iç sol taraftaki yazılar arka fonla renk uyumu olmadığından zor okunuyor.
3.fotoğraf kullanıldığı çalışmalarda clipartlar hoş durmuyor.
özellikle broşürün iç tarafında daha değişik uygulamalar yapmanı tavsiye ederim.
emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eylo

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-09-2008 #3
Clip artları sen mi çizdin?onları beğendim.Kapak kısmıda hoş olmuş ama geliştirilebilir bence.Diğer kısımları bende pek beğenmedim.Ama müşteri illede resmim olsun diye tutturmuştur kesin ve böyle durumlarda insan çoğunlukla kilitleniyor fotoğraflarda iyi değilse tam bi baş belası..Ama bence biraz daha zaman ayırırsan daha iyi şeyler çıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
inanhuseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

inanhuseyin

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #4
1. broşürün dış ortadaki renkli vektörel görseller anlamsız durmuş
2. broşür iç sol taraftaki yazılar arka fonla renk uyumu olmadığından zor okunuyor.
3.fotoğraf kullanıldığı çalışmalarda clipartlar hoş durmuyor.
özellikle broşürün iç tarafında daha değişik uygulamalar yapmanı tavsiye ederim.
emeğine sağlık...
Clip artları sen mi çizdin?onları beğendim.Kapak kısmıda hoş olmuş ama geliştirilebilir bence.Diğer kısımları bende pek beğenmedim.Ama müşteri illede resmim olsun diye tutturmuştur kesin ve böyle durumlarda insan çoğunlukla kilitleniyor fotoğraflarda iyi değilse tam bi baş belası..Ama bence biraz daha zaman ayırırsan daha iyi şeyler çıkabilir.
Teşekkürler arkadaşlar. 83 izlemede 2 yorum, ama 2 yapıcı yorum . . .

clipartları ben çizmedim, grafikerler.net'te bulmuştum, uygun düşünerek ekledim. Değişiklik hazırlıklarım başladı Bir Kuaför İçin A4 3 Kırım Broşür Demosu
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2008 #5
Kapakta siyah kullanma fikriniz güzel ama görsellerin yerleştirilmesinden ötürü oluşan boşluklar kapağa basitlik vermiş.Arka kısımda kullanılan görsellerin bazıları uygun olmamış gibi.Bazı fotoğraflarda karanlık bir görüntü oluşturmuş.
Küçük bir dipnot:Yanlış anlaşılmasın kimse alınmasın ama bir kuaför broşüründe hemde bayan kuaförü broşründe içinde saçı kel olan bir adam görseli kullanmanız olumsuz bir izlenim bırakabilir.Tekrar ediyorum yanlış anlaşılmasın ve kimse alınmasın.Eleştirel bir yaklaşımın amacı daha iyi olanı ortaya çıkarma amacından başka bir şey taşımamalı taşımazda.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2008 #6
Arkadaşların yorumlarına ek olarak çok fazla çerçeve kullanmışsın ve bu çok itici duruyor. Daha sade bir tasarıımla daha şık işler çıkarabilirsin, eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
grafibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafibo

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 27-09-2008 #7
gerçekten hoş olmuş. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 27-09-2008 #8
Sayfaların herbiri birbirinden bağımsız, bence daha çok araştırma yaparak tekrar deneyin.
Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, broşür, demosu, icin, kuaför, kırım