Bir kursiyerin ilk denemeleri...

Logo Tasarımları - Bir kursiyerin ilk denemeleri... ...

melek_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Dosya16

Alt 27-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir kursiyerin ilk denemeleri...Bir kursiyerin ilk denemeleri...Slm ben daha çok yeni grafik tasarım kursiyeriyim bir iki logo çalışması denedim ve paylaşmak istedim yorum yaparmısınız mümkünse en azından önümü görmek adına......
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 27-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğinize sağlık. Aramıza hoş geldiniz Bir kursiyerin ilk denemeleri.... Bir çalışma yapmıssınız güzel hoş ama bu logo ne üzerine ? kendi logonuz mu yoksa bir firma için mi yaptınız?. Ona göre yorum yazılmalı Bir kursiyerin ilk denemeleri...
Bu mesajdan alıntı yap

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 27-05-2010 #3

emeğinize sağlık. Aramıza hoş geldiniz Bir kursiyerin ilk denemeleri.... Bir çalışma yapmıssınız güzel hoş ama bu logo ne üzerine ? Kendi logonuz mu yoksa bir firma için mi yaptınız?. Ona göre yorum yazılmalı Bir kursiyerin ilk denemeleri...
tşk ler, hoş bulduk. Ilk logo kendi logom.bir firma ya ait degil .diğerleri de hayali firmalara ait logolar...

Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 27-05-2010 #4
İnci İnşaat hakkında;
Logo tasarlarmak illa bir firmanın ismine göre çalışma amblem yapmak değildir. Amacına uygun olması yeterlidir. Bu çalışmada inci image kullanmıssınız bu inşaat firması incı mi satıyor?. Ve firmanın ismi inci o yüzden İNCİ kelimeli ön planda inşaat kelimesi 2. planda olması gerek. Çünkü inşaat fırması çok fazla. Ve kullandığınız inci ise bir jpeg resmi sanırım logo tasarımda genellikle vector tabanlı çalışın image büyük çalışmalar da sorunlar çıkarır. Logo tasarımlarını inceleyin Bir kursiyerin ilk denemeleri.... Kolay gelsin...

tşk ler, hoş bulduk. Ilk logo kendi logom.bir firma ya ait degil .diğerleri de hayali firmalara ait logolar...
Hımm anladım. Ama kendi logonuz kaç kere değişecek..... Bir kursiyerin ilk denemeleri...
Bu mesajdan alıntı yap

melek_35

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 27-05-2010 #5
İnci İnşaat hakkında;
Logo tasarlarmak illa bir firmanın ismine göre çalışma amblem yapmak değildir. Amacına uygun olması yeterlidir. Bu çalışmada inci image kullanmıssınız bu inşaat firması incı mi satıyor?. Ve firmanın ismi inci o yüzden İNCİ kelimeli ön planda inşaat kelimesi 2. planda olması gerek. Çünkü inşaat fırması çok fazla. Ve kullandığınız inci ise bir jpeg resmi sanırım logo tasarımda genellikle vector tabanlı çalışın image büyük çalışmalar da sorunlar çıkarır. Logo tasarımlarını inceleyin Bir kursiyerin ilk denemeleri.... Kolay gelsin...
teşekkürler fikirleriniz için vede zaman ayırıp degerlendirme yaptıgınız için....:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

ahmetbarin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Antalya

Alt 27-05-2010 #6
Rica ederim ne demek... Bir kursiyerin ilk denemeleri...
Bu mesajdan alıntı yap