bir layeri diğer layerlerin altına göndermek

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - bir layeri diğer layerlerin altına göndermek Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir layeri diğerinin altına göndermek için kısayol tuşu olarak shift+ctrl+] gösteriyor. burada en sondaki parantez işareti mi oluyor kullanamadım bir türlü: ve klavyeden nasıl giriliyor ve kısayol ...

agra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agra(36)

Hiç Biri / Hatay

Alt 25-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir layeri diğerinin altına göndermek için kısayol tuşu olarak shift+ctrl+] gösteriyor. burada en sondaki parantez işareti mi oluyor kullanamadım bir türlü: ve klavyeden nasıl giriliyor ve kısayol tuşunu değiştirebilme imkanı var mıdır? )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UCR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UCR

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Alta atacağınız layer'ı sürükleyip bırakma yöntemiyle alta yollayabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

agra(36)

Hiç Biri / Hatay

Alt 25-04-2011 #3
Alta atacağınız layer'ı sürükleyip bırakma yöntemiyle alta yollayabilirsiniz.
evet o da olabilir de ben corelden gelen kısayol alışkanlığımı devam ettirmek istiyorum, imkan varsa kısayol tuşunu kullanmak veya kısayol tuşu atamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
UCR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UCR

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-04-2011 #4
evet o da olabilir de ben corelden gelen kısayol alışkanlığımı devam ettirmek istiyorum, imkan varsa kısayol tuşunu kullanmak veya kısayol tuşu atamak istiyorum

Anladım.. O zaman Edit>Keyboard Shortcust menüsüne girerek Layer sekmesinden Arrenge alt menüsündeki Bring To Front - Send Backward vs. yazan kısmın kısa yolunu değiştirmeniz gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
doo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doo

Matbaacı / İstanbul

Alt 25-04-2011 #5
arkadaşım;edit>keyboard shortcuts a tıkla ardından tools yazan yeri menü commands yap ve object sekmesinden arrange sekmesine tıkla ve değiştirmek istediğin kısayolun ustune tek tıklayarak değiştirebilirsin.CS5'i yeniden başlat.Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

agra(36)

Hiç Biri / Hatay

Alt 26-04-2011 #6
arkadaşım;edit>keyboard shortcuts a tıkla ardından tools yazan yeri menü commands yap ve object sekmesinden arrange sekmesine tıkla ve değiştirmek istediğin kısayolun ustune tek tıklayarak değiştirebilirsin.CS5'i yeniden başlat.Saygılar...
teşekkür ederim cevabınız için.
Bu mesajdan alıntı yap