bir iş nasıl yapılMAZ

Graficafe - bir iş nasıl yapılMAZ Sponsorlu Bağlantılar Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ'nin bu işi yapacağından emindi. Gerçi bu işi HERHANGİBİRİ de yapabilirdi ;ama HİÇKİMSE yapmadı. BİRİSİ buna çok kızdı. Çünkü iş ...

bir iş nasıl yapılMAZ
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

bir iş nasıl yapılMAZ

Alt 08-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ'nin bu işi yapacağından emindi. Gerçi bu işi HERHANGİBİRİ de yapabilirdi ;ama HİÇKİMSE yapmadı. BİRİSİ buna çok kızdı. Çünkü iş HERKES'in işiydi.

HERKES, HERHANGİBİRİ'nin bu işi yapabileceğini düşünüyordu ama HİÇKİMSE, HERKES'in yapamayacağının farkında değildi.

Sonunda HERHANGİBİRİ'nin yapabileceği bir işi HİÇKİMSE yapmadığı için HERKES, BİRİSİ'ni suçladı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 08-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet arkadaşım aynen katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
x-ir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x-ir(35)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2008 #3
değişmesini dilerim bir iş nasıl yapılMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
N/A6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A6(38)

Alt 09-03-2008 #4
Askerliğim Aklıma geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 07-05-2008 #5
x-black askerlıkle nasıl bı ılgı kurdun anlamıs degılım ama cok guldumbir iş nasıl yapılMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
noveli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noveli

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-05-2008 #6
aynen katılıyorum bizim işimize benzedi bu.anne annem var ve biz oturduğumuz binada hep teyze ve amcalrla oturuyoruz zavallı anne annem azı var diliyok acıkırda söylemez sormazsan.ama hiçte yerinde durmaz binayı 4 döner haliylede yemek vaktinde evde olmaz bizde sanarızki diğerinde yedi diğeride sanar diğerinde yedi kadın aç dolaşır akşama kadar oyüzden dikkat ederim her an sorarım yedinmi diye konuyu aştım galiba bir iş nasıl yapılMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-05-2008 #7
amaaan birisi yapar eninde sonunda.. koskoca İŞ yapılmayacak değil yabir iş nasıl yapılMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2008 #8
güzel anlatım üç kardesiz biz büyük abim kücük abimden bisey getirmesini isterdi oda bana söylerdi getir diye bende anneme söylerdim sonuç büyük abim kendi kalkar alırdı bir iş nasıl yapılMAZ
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, nasl, yaplmaz