bir nesnenin üzerinden farklı bişeyin gölgesini nasıl kaldırabilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - bir nesnenin üzerinden farklı bişeyin gölgesini nasıl kaldırabilirim Sponsorlu Bağlantılar bi nesnenin üzerinden farlı bişeyin gölgesini nasıl kaldırabilirim...

emine_hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emine_hayat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bi nesnenin üzerinden farlı bişeyin gölgesini nasıl kaldırabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Daha açıklayıcı bilgi veriniz yada örnek görsel ekleyiniz. Bizlerde sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Eğer bir mahsuru yoksa resmi burada görip bir şeyler söylemek gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap

emine_hayat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2007 #3
Daha açıklayıcı bilgi veriniz yada örnek görsel ekleyiniz. Bizlerde sizlere yardımcı olmaya çalışalım.

Eğer bir mahsuru yoksa resmi burada görip bir şeyler söylemek gerekir.
yani ben bi ağacın altında çekilmiş fotoğrafımı kestim başka bi resme yapıştırdım ama yüzümde ağacın gölgeleri falan var onları nasıl kaldırabilirim ben daha 3-4 gün oldu bu işe başlayalı fazla cahilim kusura bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-09-2007 #4
yani ben bi ağacın altında çekilmiş fotoğrafımı kestim başka bi resme yapıştırdım ama yüzümde ağacın gölgeleri falan var onları nasıl kaldırabilirim ben daha 3-4 gün oldu bu işe başlayalı fazla cahilim kusura bakmayın
Eğer yüzün çoğunluğunu kaplamıyorsa gölgeler Retouch la kaybedebilirsiniz. İlgili sayfa gitmek için lütfen tıklayınız.
Bu mesajdan alıntı yap

emine_hayat

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-09-2007 #5
Eğer yüzün çoğunluğunu kaplamıyorsa gölgeler Retouch la kaybedebilirsiniz. İlgili sayfa gitmek için lütfen tıklayınız.
paylaşımınız için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, biseyin, farkli, golgesini, kaldirabilirim, nasil, nesnenin, uzerinden