bir paylaşım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - bir paylaşım Sponsorlu Bağlantılar ben bir süredir izmirde bir firmanın bünyesinde grafikerlik diyebileceğimiz bir konumda çalışıyorum/türkiyenin farklı bölgelerindeki matbaa ve ajanslardan msn yoluyla gelen işlerin düzenlenmesi baskıya hazırlanması görevlerimden biri/bu gelen işler ...

bir paylaşım
(.) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

(.)

Forumdan Uzaklaştırıldı

bir paylaşım

Alt 19-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben bir süredir izmirde bir firmanın bünyesinde grafikerlik diyebileceğimiz bir konumda çalışıyorum/türkiyenin farklı bölgelerindeki matbaa ve ajanslardan msn yoluyla gelen işlerin düzenlenmesi baskıya hazırlanması görevlerimden biri/bu gelen işler çokta tasarım harikası değil ama bizi güldüren bazı tasarımlar var..bunları zamanla sizlerle paylaşmak isterim..çok yopğun olduğum için şu anda sadece bir tanesini ekliyebiliyorum/forumunuza yeni katıldım daha inceleme aşamasında yım sadece benimde bir siftahım olsun tadında ilk msjımı atmak istedim/amacım müşterilerimi küçümsemek yada kendimi büyük görmek değil..şu yoğun ortamda yüzlerde birer tebessüm..bizde o günleri yaşamışmıydık dedirte bilmek sadece..(iş 135*195 olması gerekirken 154*205 gibi bir ölçüde yazılarda dahir her şey tek tek bitmap yapılmış/iş baskıya hazır yollanan bir iş bir paylaşım) yani bu işi bu şekilde basarsam itiraz etme hakları bile yok..
bu dün akşam gelen bir örnekti..ölesine işte..şimdi saçma geldi/uğraştım o kadar ondan ekliyorum :S
bir paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

(.)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kendi yaptığım bi kroki çalışması/yorumlarınısı bekliyorum bir paylaşım

bir paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
grafii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafii11(26)

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2008 #3
çizgiler nie düz deil yamuk :S
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 19-02-2008 #4
ben sizin amacınızı gerçekten anlayamadım.
gülümsetmek amaçlı imiş ama bana çok garip geldi.
kendi müşterinizin işlerini bu şekilde alaycı bir tutumla sergiliyorsunuz.
sonuçlarını hiç düşünmediğiniz belli.
ya müşteriniz de sitemiz üyeleri arasında ise ve gördüyse,
ya çalıştığınız matbaa sizin bu tavrınız yüzünden müşterisini kaybederse...
ya matbaa sahibiniz bu paylaşımınıızı görürse size tepkisi?

..ve evet gülümsedim şimdi hazırladığınız kroki bayaa komik, :lol:

hmmm bu arada bi ekleme..
yenisinizz.. forum kurallarını okuyun çünkü,
flood yapmışsınız. flood yapmak yasak.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-02-2008 #5
ben sizin amacınızı gerçekten anlayamadım.
gülümsetmek amaçlı imiş ama bana çok garip geldi.
kendi müşterinizin işlerini bu şekilde alaycı bir tutumla sergiliyorsunuz.
sonuçlarını hiç düşünmediğiniz belli.
ya müşteriniz de sitemiz üyeleri arasında ise ve gördüyse,
ya çalıştığınız matbaa sizin bu tavrınız yüzünden müşterisini kaybederse...
ya matbaa sahibinin bu paylaşımınıızı görürse size tepkisi?

..ve evet gülümsedim şimde hazırladığınız kroki bayaa komik, :lol:

Evet bende Güldüm Şimdi bir paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
byimaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byimaj(36)

Grafiker / Konya

Alt 19-02-2008 #6
herşeyin bir ilki vardır. 1. çalışmayı yapan daha yeni olduğu belli, aslında senin krokiye mi gülsem 1. çalışmayamı bilmiyorum. fakat sonuçta bir emek var ve bu emeğe saygısızlık yapamam. krokiye gelince aslında hoş olmuş, bi reklam işinde neden kullanılmasın bir paylaşım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grafii11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafii11(26)

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 19-02-2008 #7
krokini gülümsetmek amaçla yaptığını bilmiyodum...hoş komik olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 19-02-2008 #8
(.) bizi gülümsetmek te olsa amacın, bencede bir başkasının çalışmalarını paylaşma, müşterilerimiz kim ve ne olursa olsun bizim ekmek kapımız. Onların güvenlerine her zaman ihtiyacımız var..

Handemir'in dediği gibi görebilirler ve bu senin açından hoş olmaz..

saygılarımla
Bu mesajdan alıntı yap

(.)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 19-02-2008 #9
müşterilerim matbaa olan fakat şu anda bizim gibi firmaların forma sistemleri sayesinde daha düşük maliyetle iş yaptırabilecekleri için/matbaa ajans şeklinde çalışan firmalar..açıkcası dediğim gibi müşterilerimin bundan haberi yok fakat kendileride sadece elemana ücret ödemek istemiyen matbaa sahipleri/ve bu kişiler zatenhangi düzeyde bu işi bildiklerini bilen insanlar/msnden 135 mb boyutunda kart yollamaya çalışan müşterilerim var msnden corel öğrettiğim müşterilerim/bunların bir çoğu benim onlara yardımcı olduğumu bilmekte/işlerinin düzeliyor olması onlar için yeterli/yada gönderdikleri işlerin istediklerinden öte gelmesi onları tatmin ediyor/çalıştığım bölgeler şırnak/urfa/mardin/kars v.b gidiyor/tabiki bodrum çankırı eskişehir gibi illerden de işler gelmekte yada grafikeri olan ajanslarda iş göndermekte..konudada belirttiğim gibi amaç hatalarla dalga geçmek değil sadece biras gülümsemeydi/neyse sorun değil zaten saçma gelmişti belirttiğim gibi tekrarı olmas bir paylaşım
bu arada o kroki adres tarif etmekten sıkılıpta kendi tanıdığım yada samimi olduğum müşterilere gönderdiğim bir karalamaydı bir paylaşım
valla patronu kandıramadım bi düzenleme yapıp kullanmak istedim açıkcası o krokiyi..
Bu mesajdan alıntı yap
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2008 #10
Arkadaşım evet bütün grafikerlerin başından böyle olaylar geçer... Kroki ye gülebiliriz ama diğer çalışmaya gülmek hoş olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, paylam